Skocz do zawartości


zimazla

Rejestracja: 11 gru 2010
OFFLINE Ostatnio: 23 01 2011 20:28
-----

Moje posty

W temacie: xfx hd 4890 zwiechy, taktowanie

21 01 2011 - 01:04

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

O dziwo temperatury sa jednak duuze :/ wczesniej wiele razy je sprawdzalem i max to bylo 82C. ech. co z tym zrobic?

Ati tray tools pozwalalo mi na wejsciu dac max 700-700pare MHz