Skocz do zawartości


zielarz41

Rejestracja: 18 cze 2012
OFFLINE Ostatnio: 23 06 2012 23:28
-----

Moje tematy

jak wyjsc z "store mode" samsung s22a300n

23 06 2012 - 20:12

mam ten monitor pare miesiecy i w menu nie ma zadego trybu shop(tak zrozumiałem ze to o to chodzi) ani home.chyba cos wcisnąłem ale mogło sie tez samo tak zrobić ze wskakuje tryb store mode i nawet jak zresetowłem ustawienia to znowu sie pojawia.za każym właczeniem monitora tak sie robi i jak zresetuje i zablokuje to tak samo.patrzyłem w magic tune i tam tez tego nie ma jak ustawic.

przez to obraz jest jakiś rozjasnony i jakby rozregulowany.nie cały czas tylko na zmiane.jest dobry i zaraz sie robi zle

firefox nie odtwarza mi filmów na żadnej stronie

18 06 2012 - 16:54

na youtubie pisze ze wystapil bład i prosimy sprobowac jeszcze raz a na innych jest tylko pole gdzie nic niema.biale miejsce.w innych przegladarkach działa wszystko ok.wyinstalowywalem foxa kilka razy i czyscilem rejestr przed instalacja i nic.zrobiło mi sie tak przed wczoraj i jak zrestartowałem to mogłem znowu, ale wczoraj jak mi sie zrobiło to juz nie podziałało.prosze o pomoc.a punkt przeywracania systemu to mam tylko z godziny jak juz sie zepsuło(dziasiaj 4 rano).to jest firefox 13.0.1