Skocz do zawartości


Zdjęcie

zalana klawiatura


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 zomby

zomby

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 25 03 2008 - 03:01

czesc! wiecie co? cherbata mi sie wylala na nieprzemakalna klawiature... jak reklamuje Logitech - nic nie powinno sie stac... jednakze cos sie stalo i nie dziala mi klawisz "Alt" - nie moge wobec tego wpisywac znakow diakrytycznych :/ no to w wordzie sobie zrobilam, zeby sie wstawialy z "Ctrl"-em zamiast "Alt"-em... niestety bezpowrotnie stracilam mozliwosc kopiowania i wycinania obiektow skrotami "Ctrl+c" & "Ctrl+x" ... ;) jak teraz przywrocic pierwotne funkcje tych kombinacji klawiszy??? pytam o to, bo gwarancji raczej nie uznaja, a ja musze sobie kupic jakas nowa klawiature za 15 zl. a ta za 70 wywalic na smietnik... w nowej bedzie dzialal "Alt", ale skroty klawiaturowe niestety nie, bo to sie gdzies naprawia w systemie chyba... Barddzo prosze o pomoc... jestem zalamana... ;)

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 26 03 2008 - 22:25

Dlaczego nie uznają? Jeśli kupiłeś produkt ze względu na to, że w reklamie producent twierdził że jest nieprzemakalna i masz to na piśmie chcociażby w postaci ulotki to masz pełne prawo do zwrotu z tytułu niezgodności towaru z umową. Zobacz np. tutaj.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: problem klawiatura klawiatura nie działa



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych