Skocz do zawartości


Zdjęcie

zajęte miejsce i brak plików - HDD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 damianoodob

damianoodob

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 19 07 2017 - 20:33

Witam wszystkich!

W skrócie: system pokazuje, że część partycji jest zajęta, lecz w środku nie ma moich plików.
Bardziej szczegółowo: posiadam dwa komputery: pierwszy z dyskiem X oraz win8.1, drugi z dyskiem Y i win10. Z dysku Y przeniosłem potrzebne mi pliki na dysk X, następnie na dysku Y zainstalowałem win10 i z powrotem przerzuciłem te pliki na dysk Y, czyli tam gdzie pierwotnie się znajdowały. Po podłączeniu dysku Y do komputera drugiego system pokazuje, iż partycja na której powinny znajdować się przeniesione pliki jest całkowicie pusta. Natomiast po podłączeniu dysku Y do komputera pierwszego system pokazuje, że partycja z tymi plikami zajmuje około 200GB, lecz w środku nie ma żadnych plików, poza folderami $RECYCLE.BIN oraz System Volume Information.

Zaznaczyłem Pokaż ukryte elementy oraz odznaczyłem Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego. Recuva i inne podobne podstawowe programy do odzyskiwania danych znalazły tylko kilka zdjęć i plików MP3. Głównie zależy mi na odzyskaniu zdjęć oraz plików word/excel.

 

Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc i przekażecie jak laikowi co po kolei należy zrobić, aby spróbować odzyskać te dane. Z góry dziękuję za jakiekolwiek wskazówki i pozdrawiam!



Użytkownik damianoodob edytował ten post 19 07 2017 - 20:48

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: dysk hdd windows



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych