Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.worxt.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Kasilas

Kasilas

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 30 06 2008 - 16:38

WorXt
Forum Poświęcone Informatyce


Chciałbym was wszystkich zaprosić na nową odsłonę mojego forum internetowego o informatyce, ale najpierw zdało by się coś o forum na pisać, więc napiszę...

Historia
WorXt było pierwszym "prawdziwym" forum jakie zrobiłem, wcześniej szukałem po internecie skryptu for internetowych ale ani razu nie wpadłem na coś sensownego, same bzdety aż w końcu trafiłem na PhpBB, przez jakieś 4 lata zajmowałem się skryptami for PhpBB, robiłem różne fora, średnio 2 co tydzień (^.^), każde było nie wypałem, aż do pewnego momentu kiedy coś się zaczęło dziać, wtedy WorXt było jeszcze forum ogólno-tematycznym i nosiło nazwę Kryształowa Wieża, następnie przenieśliśmy się na darmowy hosting od yoyo.pl, wtedy nazwa zmieniła się na Mroczna Wieża (ja to miałem pomysły ;)), następnie kolejno na FODK (forum ogólno-tematyczne dla każdego) i wreszcie doszliśmy do tego momentu, powstało WorXt, jednak wszystkie ogólno-tematyczne fora ciągle nie wypalały, więc postanowiłem spróbować czegoś innego, forum o informatyce, i tak się stało, kolejno przez 3 odsłony forum zbierałem nowych ludzi, podczas 1 musiałem zrezygnować z powodu ataku hakerów, podczas 2 odsłony załamałem się gdyż forum zostało zaspamowane, a 3 odsłona była spowodowana tym iż nie powołałem nikogo do administracji i gdy mnie nie było przez pewien czas to wszystko się waliło...

I tak oto teraz nadeszła 4 i ostatnia odsłona WorXt, teraz kożystamy ze skryptu for SMF, mamy własną domenę .pl oraz płatny serwer linuksowy...

Dlaczego wybrać WorXt?

Odpowiedz jest prosta, WorXt jest jedynym w sieci forum internetowym na którym panuje jako taka równość, administracja i moderacja nie wywyższa się od zwykłych użytkowników (ostatni moderator który zrobił coś takiego został usunięty z funkcji Dołączona grafika!), ostrzeżenia są też w miarę normalne, tz. nie są przyznawane za byle złamanie regulaminu, całe forum jest na luzie, miła i przyjemna atmosfera w której można się dogadać na pewno jest wielkim plusem który należy uwzględnić przyłączając się do WorXt...

Jakie są minusy WorXt'u?
Największym minusem WorXtu po ostatniej reaktywacji (27.06.2008) jest mała liczba użytkowników i wiadomości, aktualnie niestety prawie wszystkie działy świecą pustkami co jest wielkim minusem, dlatego też proszę was abyście się rejestrowali i napisali coś na forum, to naprawde nie wymaga dużo czasu a 1 ciekawy temat może wywołać olbrzymią dyskusję na forum i zachęcić następne osoby do dołączania na nie.

Kolejnym minusem WorXtu, nie znaczącym ale też minusem, jest brak własnego stylu, jest to spowodowane tym iż styl WorXtu będzie tworzony od razu pod skrypt vBulletin, a nie SMF.

vBulletin? Macie zamiar go wykupić?
Owszem, mamy zamiar wykupić licencje skryptu vBulletin, albo IPB, nie jesteśmy jeszcze tego pewni, tak czy inaczej po uzbieraniu funduszy na któryś z tych skryptów na pewno go wykupimy.

Jaką rolę odgrywają użytkownicy w administracji?
Sporą, biorąc pod uwagę to że prawie każdą decyzję w administracji podejmują właśnie użytkownicy, poprzez głosowanie w ankiecie, przykładem takiej ankiety może być właśnie wybór skryptu forum który wykupimy, to właśnie użytkownicy forum zdecydują czy ma to być vBulletin czy Invision Power Board.

Jakie są statystyki WorXt'u?
Aktualnie dosyć słabe, oto one...

Ilość Wiadomości: 126
Ilość Tematów: 21
Ilość Użytkowników: 14
Średnio rejestracji na dzień: 2
Średnio wiadomości na dzień: 17.75
Średnio wątków na dzień: 3.5
Działów w sumie: 44
Średnio online na dzień: 3.63
Średnio wyświetleń na dzień: 445.13
Statystyki z dnia <30.06.2008> <16:38>.
________________________________________________________________________________
_______

Tak więc jeszcze raz wszystkich zapraszam na forum, przyda się nam każda pomoc, nawet napisanie o swoim problemie rozwija forum, każdy post, temat i użytkownik są ważni!

Proszę też o wasze szczere oceny co do forum...
Tylko proszę nie oceniać stylu xP

www.worxt.pl



  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych