Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.softfusion.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 J@kub

J@kub

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 18 10 2008 - 23:34

softfusion

Serwis komputerowy, taka wizytówka zrobiona przeze mnie dla mnie. Co do layoutu, to nie jest porywający, ale jeśli jest coś, co da się poprawić to piszcie.

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 10 2008 - 10:59

Układ IMO bardzo dobry.
Nie kapuję trochę topu.. Nie ma nic wspólnego z komputerami i odrywa się od całej reszty. (poza tym zbyt kosmiczny)
Potem ten panel porażka. Wstaw tam jakieś ładne graficzki z napisami odpowiednimi. Na razie to chyba najbardziej psuje wizerunek strony.

Po kliknięciu w jakikolwiek link chciałem wrócić do strony głównej jednak nie mogłe, bo nigdy nie domyśliłbym się, że strona głowna będzie pod odnośnikie o nazwie softfusion. Myślałem, że to coś a'la "o nas". Zmień tą nazwę np na "home"

Wyszukiwarka jest i bardzo dobrze. Nie sprawdzałem funkcjonowania (wierzę w ciebie ;))

Ładny formularz kontaktowy, ale zastosuj tam jakieś style przy inputach.

Na podstronach moi zdaniem znajduje się za mało informacji i grafiki. Do każdej podstrony wrzuć chociaż jeden lub dwa obrazeczki i wyjaśnij sprawę jasno. Do tego proponuję umieścić gdzies portfolio wykonanych przez firmę prac.


CODE
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250" />
Powiedz mi co to? :huh:
W sumie reszta nie wygląda najgorzej.. Kod napisany czytelnie.
Tylko nie wiem co tam robią takie komentarze:
<!-- rounded corners - top **** -->
Wygląda jakbyś nie ty robił tego lay'a


Yupii..! Strona się waliduje :lol:

  • 0

#3 J@kub

J@kub

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 19 10 2008 - 14:41

teraz bedzie troche smiesznie, bo wytlumacze logo:
no wiec tak, te niebieskie linie to wymiana informacji <<internet>>, sa one od okien do okien, trochę daleko posunieta przenosnia, moglem wkleic dwa kompy na krzyz...
co do panelu to zwykly panel nie pasuje do tego layoutu, wiec musze jeszcze nad tym pomyslec,
style przy inputach da sie zrobic,

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250" />
to jest symbol przynaleznosci do mafii M$, a tak serio, to nikt na to kodowanie nie narzeka, dobrze dziala zarowno pod starymi IE jak i FF, wiec czemu mialbym je zmieniac.

<!-- rounded corners - top **** -->
Ktos by robil tak "kosmicznego" laya z takim panelem -niemozliwe :lol:

Co do walidacji to nie tylko strona glowna sie waliduje, ale takze wszystkie pod strony, poza kontaktem, gdzie przez php sa 3 ostrzezenia.
Zwroc uwage, ze jak wrzucasz strone do w3 to spawdza ona tylko strone glowna bez linkow, bledy na podstronach ma nawet opera, ktora jest takim goracym zwolennikiem poprawnosci kodu.
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 19 10 2008 - 15:08

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1250" />
Również często z niego korzystam jednak na kazdym forum za nie linczują i chciałem po prostu żebyś miał wysokie noty wszędzie :huh:
Poza tym takie kodowanie znaczy "podobno" dla przeglądarki tyle co jakieś bezsensowne znaczki więc lepiej stosować coś pewnego.

Te komentarze po prostu trochę dziwne :lol:

Ja walidatorem sprawdzam zawsze wszystkie podstrony swojego serwisu ;)

A co do topu to przekombinowałeś lub nie przekazałeś w odpowiedni sposób tego o czym myslałeś.. Prostota jest piękna.


Ogólnie złapałeś u mnie wielkiego plusa, bo też jestem zwolennikiem walidacji i divów

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych