Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.pc-team.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 devil639

devil639

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 01 02 2007 - 21:14

Witam

Zapraszam wszystkich do Oceny forum komputerowego PC-Team.pl na którym znajdziecie odpowiedz na każde pytanie dotyczące komputera, sprzętu komputerowego, internetu, software, hardware....

Na forum szybko uzyskacie odpowiedz na pytania na które wcześniej szukaliście odpowiedzi lecz bez skutecznie u nas znajdziecie artykuły oraz porady dotyczące sprzętu komputerowego.

- http://www.pc-team.pl/ ZAPRASZAMY.... :)

  • 0

#2 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 01 02 2007 - 22:43

-Skin darmowy
+legalne IPB
-brak działu grafika
Ogólnie 6/10

  • 0

#3 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 02 02 2007 - 11:56

Gotowy skrypt IPB, gotowy skin.

Top zapewne zaprojektowałeś sam. Jeszcze jakby wypełniał cała belkę przeznaczoną na to, wtedy mógłbym powiedzieć, że Ci się udało. Na dodatek 34 kb obrazka. :D
Stopka, mam nadzieję, że wypełnisz te wolne luki, tą wolną przestrzeń.
Powodzenia i zadowolenia z IPB.
  • 0

#4 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 03 02 2007 - 12:50

Minus: Brzydki, gotowy i darmowy skin.
Plus: Nie znaleziono...

4/10
  • 0

#5 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 03 02 2007 - 13:46

Brzydkie skiny, nieciekawe działy, naliczanie postów we wszystkich działach - ogólnie niezbyt ciekawa propozycja. Do tego mało postów pomimo nawet niezłej jak na początkujące forum liczby użytkowników.
  • 0

#6 xzaq12

xzaq12

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 13 02 2007 - 11:09

A ja uwazam że forum jest świetne Estetyczna skrórka,(Nic rażącego) Delkiatny baner sprawia wrażenie lekkości.
Ciekawe działy, niewielu userów ale widze że forum jest rozwojowe . Ocena: +7/10.

Napewno się tu zarejestruje...

Nie nadużywaj emotikonów.
Wasacz

Użytkownik Wasacz edytował ten post 13 02 2007 - 16:02

  • 0

#7 mks

mks

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 10 04 2007 - 18:09

Witam

chciałbym abyście obejrzeli to forum jeszcze raz gdyż na forum zaszły bardzo duże zmiany :blink: i nadal zachodza wiec prosze wypowiadac sie w tym temacie co sadzicie teraz o forum po Reaktywacji :blink:


http://PC-Team.pl - www.PC-Team.pl


pozdrawiam ;]
  • 0

#8 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 10 04 2007 - 19:20

ehh, "Reaktywacja" - szumnie powiedziane, a w porównaniu z poprzednim forum nadal słabo. Przy takiej liczbie użytkowników postów jest stanowczo za mało. Widać że administratorzy nie rozwijają forum zabardzo.... Szczególnie że działa już ono od dosyć dawna :blink:
  • 0

#9 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 10 04 2007 - 21:33

Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika. Zarejestrowałem się, zobaczyłem i stwierdziłem, że... nie ma tam co robić. No cóż, ale - jak gdzieś jest napisane na tym forum - niektórzy wolą jakość niż ilość. Ja osobiście skłaniam się jednak do twierdzenia, że ilość idzie w parze z jakością. Dobrą jakość zawsze łatwiej znaleźć w większej różnorodności. Więc głównym celem każdego forum powinno być zwiększanie ilości użytkowników.
  • 0

#10 mks

mks

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 15 04 2007 - 10:54

No cóż, ale - jak gdzieś jest napisane na tym forum - niektórzy wolą jakość niż ilość. Więc głównym celem każdego forum powinno być zwiększanie ilości użytkowników.


my wolimy jakość niż ilość bo postow mozemy sami naspamowac lub to boty a nas zrobia a my wolimy aby było mnie ale sensownego i czegos co moze sie przydac innym :blink:
  • 0

#11 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 15 04 2007 - 18:19

Pisałem na tym forum nawet długi czas i muszę przyznać że z "sensownością" też nie za dobrze. Jeden z użytkowników splagiatował tam mój artykuł, a ekipa zlekceważyła tą sytuację, nawet nie przyznając warna :)

  • 0

#12 Gość_jackotrue_*

Gość_jackotrue_*

Napisano 21 04 2007 - 11:34

Co jak co, ale skin okropny :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych