Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.karczmabaldura.xt.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 nightking

nightking

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 15 03 2007 - 22:20

Serdecznie zapraszam do Karczmy Baldur's Gate.
Strona traktuje o całe sadze Baldur's Gate.

Poniżej link do strony:
Karczma Baldur's Gate - Strona

UWAGA ! Pierwsze dziesięć osób, które zarejestrują się na naszym forum ma szanse zostać moderatorem zostało już tylko 3 miejsca dlatego śpieszcie się !

Link do forum:
Karczma Baldur's Gate - Forum

Pozdrawiam

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 15 03 2007 - 22:33

Bardzo niedopracowany serwis, poza tym rozpoczęcie działalności w internecie od reklam nie wróży dobrej przyszłości, ale kto wie może się myle?

  • 0

#3 coolzio

coolzio

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 16 03 2007 - 00:22

UWAGA ! Pierwsze dziesięć osób, które zarejestrują się na naszym forum ma szanse zostać moderatorem zostało już tylko 3 miejsca dlatego śpieszcie się !

Ale promocja.. coś w stylu kup batona to dostaniesz cygańskie dziecko (albo całą rodzinkę) za darmo...
  • 0

#4 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 16 03 2007 - 15:59

Ale promocja.. coś w stylu kup batona to dostaniesz cygańskie dziecko (albo całą rodzinkę) za darmo...

Tak, to chyba jakiś żart...

Nie wróżę stronie dużego rozwoju...
  • 0

#5 nightking

nightking

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 16 03 2007 - 16:23

Ale promocja.. coś w stylu kup batona to dostaniesz cygańskie dziecko (albo całą rodzinkę) za darmo...

Po pierwsze to nie promocja tylko raczej subtelna forma zachęcenia do rejestracji na forum. Gdybyś poczytał na forum, wiedziałbyś, że oferta jest tylko dla chętnych, którzy mają blade pojęcie o phpbb. Słowo "blade" należy traktować w dużej przenośni.

Nie wróżę stronie dużego rozwoju...

Ty się chyba mijasz z powołaniem? Są teraz takie możliwości... Jak chcesz wróżyć to możesz swój biznes rozkręcić... Ba! Nawet w niektórych niszowych telewizjach są programy typu "Tarot"

W każdym razie dziękuje za krytykę być może nie do końca konstruktywną ale taką, które mnie zachęca do rozwoju mojej strony.

UWAGA ! Pierwsze dziesięć osób, które zarejestrują się na naszym forum ma szanse zostać moderatorem zostało już tylko 3 miejsca dlatego śpieszcie się !

Tutaj Panowie zwracam wam honor bo rzeczywiście ująłem to hmm... szczeniacko (?), tandetna reklama (?). No cóż mylić się rzecz ludzka...

Pozdrawiam
  • 0

#6 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 16 03 2007 - 16:31

Po pierwsze to nie promocja tylko raczej subtelna forma zachęcenia do rejestracji na forum. Gdybyś poczytał na forum, wiedziałbyś, że oferta jest tylko dla chętnych, którzy mają blade pojęcie o phpbb. Słowo "blade" należy traktować w dużej przenośni.

Ty się chyba mijasz z powołaniem? Są teraz takie możliwości... Jak chcesz wróżyć to możesz swój biznes rozkręcić... Ba! Nawet w niektórych niszowych telewizjach są programy typu "Tarot"

W każdym razie dziękuje za krytykę być może nie do końca konstruktywną ale taką, które mnie zachęca do rozwoju mojej strony.

Tutaj Panowie zwracam wam honor bo rzeczywiście ująłem to hmm... szczeniacko (?), tandetna reklama (?). No cóż mylić się rzecz ludzka...

Pozdrawiam


OK, może i ja się pomyliłe, bo jak zresztą sam powiedziałeś, "mylić się recz ludzka". Napisz nam np. za miesiąc ile masz wejść dziennie.
  • 0

#7 Mysterion

Mysterion

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 16 03 2007 - 16:43

OK, może i ja się pomyliłe, bo jak zresztą sam powiedziałeś, "mylić się recz ludzka". Napisz nam np. za miesiąc ile masz wejść dziennie.


Jego strona widnieje w sieci już od około 2 tygodni i ma 120 unikatowych wejść, chociaż reklamować strone zaczął
jakiś tydzień temu (wiem bo się znamy), a nie powiem jego strona nie jest jakaś full wypas i info też nie ma za dużo
Więc jak jesteś taki "PC Pogromca" to włącz Windows'oskiego kalkulatora i sobie policz ile ma wejść... jak zrobisz
lepszą kampanie reklamową swojej strony to jesteś boss... na co w ogóle nie licze... nara Dołączona grafika
  • 0

#8 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 16 03 2007 - 17:15

120 wejść w 2 tygodnie to nie dużo, a nawet mało. Bardzo mało...
  • 0

#9 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 17 03 2007 - 11:32

Niedopracowana, nie zachęcająca do odwiedzin strona. Oparta na php-fusion, postawiona na YoYo.... :)
  • 0

#10 nightking

nightking

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 17 03 2007 - 12:39

Niedopracowana, nie zachęcająca do odwiedzin strona. Oparta na php-fusion, postawiona na YoYo.... :)

Hosting to tylko kwestia czasu YoYo wybrałem tylko na start.
Nad CMS też myślałem... Co proponujesz? Myślałem nad mambo albo Nuke.
Dzięki za opinie :)
  • 0

#11 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 22 03 2007 - 20:59

Nad CMS też myślałem... Co proponujesz?

Nauka PHP+MySQL, xHTML, CSS może troche c++. Napisanie własnego.

Strona się rozjechała pod operą. Logo do bani.
1/1000

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych