Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.gta-vicecityinfo.yoyo.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mysterion

Mysterion

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 16 03 2007 - 15:08

Witam. Jestem tutaj nowy i jako mój pierwszy post chciałbym zareklamować moją stronę internetową. GTA Vice City Info taki przydomek ma moja strona, ponieważ zamieszczam tam wszystko co związane z GTA Vice City, czyli solucje, kody i pomoce. Narazie strona się rozkręca lecz już możecie poczytać na temat samej gry, jakie są jej wymagania i o gangach, które możemy napotkać w grze. Nie jest tego dużo, ale obiecuje, że postaram się uzupełnić braki. Zapraszam też wszystkich fanów tej części z serii GTA na Forum GTA Vice City Info nad, którym też jeszcze trwają prace... można powiedzieć minimalne poprawki. Jeszcze raz gorąco zachęcam do odwiedzenia mojej strony i forum. Cya Dołączona grafika :)

PS. Jeśli już wejdziecie i waszym zdaniem strona jest dobra proszę o zagłosowanie w Toplistach. Tym samym pomożecie rozwinąć stronę i forum. Z góry bardzo dziękuje.

  • 0

#2 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 16 03 2007 - 15:22

1. Zainstaluj sam skrypty.
2. Użyłbym innych (skryptów), zwłaszcza jeżeli chodzi o forum. IPB, lub z darmowych: MyBB byłoby dobre, a jeżeli już koniecznie chcesz mieć phpBB to zainstaluj sobie chociaż phpBB by przemo, bo ta wersja jest o niebo lepsza.
3. Proponuje zmienić skórkę na forum, ponieważ aktualana jest co najmniej odstraszająca, i (na forum) zmienić logo, na jakieś twoje, a nie domyślne.
4. Zmieniłbym na twoim miejcsu tytuł stony głównej, bo jest... no cóż, dziwny...
5. Newsy trochę głupi wyglądają, gdy przy każdym jest taki sam obrazek.
6. Nie kończ wszystkich newsów na cya, bo to również, może nie głupio, ale z pewnością dziwacznie wygląda.

  • 0

#3 Mysterion

Mysterion

    Nowy

  • 0 postów

Napisano 16 03 2007 - 15:33

3. Proponuje zmienić skórkę na forum, ponieważ aktualana jest co najmniej odstraszająca, i (na forum) zmienić logo, na jakieś twoje, a nie domyślne.



Jak już pisałem wcześniej nad forum cały czas trwają poprawki, ta skórka na forum będzie zmieniona, a jeśli chodzi o phpBB to zostaje przy tej wersji. Zainstaluje mody i łatki i będzie wszystko git.
A resztę postaram się poprawić żeby nie było już tak jak ty to ująłeś "odstraszająco". Nara :)
  • 0

#4 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 17 03 2007 - 11:34

Witryna wczytuje się wolno, co prawdopodonie jest skutkiem źle dobranego serwera (YoYo). CMS który użyłeś jest IMO zbyt popularny. Ogólnie strona nie robi najlepszego wrażenia, ocena: 4/10
  • 0

#5 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 22 03 2007 - 21:03

Co tu oceniać? Nic nie zrobiłeś na tych stronach. Preinstalacja na yoyo.pl , wrzuciłeś skiny...

-19/1000
  • 0

#6 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 22 03 2007 - 21:15

Co tu oceniać? Nic nie zrobiłeś na tych stronach. Preinstalacja na yoyo.pl , wrzuciłeś skiny...

-19/1000


Nie wiem czy autor tematu chce aby oceniać to forum. Pamiętam bowiem że przy zakładaniu tego wątku strona była oparta na php-fusion i przedstawiała się całkiem inaczej...

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych