Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.eVortal.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 michal1-1991

michal1-1991

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 05 08 2007 - 00:31

Witam

Zapraszam do:
- oceniania
- wyrażania opinii
- dawania wszelkich porad
- i tym podobnych
do serwisu eVortal.pl. Serwis jest od niedawna w sieci i wciąż poszerza swoją ofertę zarówno jeśli chodzi o treść, jak i nowe możliwości techniczne. Jeśli ktoś chce wspomóc serwis, to zapraszam do kontaktowania się ze mną. Potrzebujemy redaktorów, newsmanów oraz mile widziane przesyłanie baz danych słowników, download, recenzji, porad czy innych tego typu treści. ZA WSZYSTKO NALEŻYCIE SIĘ ODWDZIĘCZYMY!

  • 0

#2 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 05 08 2007 - 09:13

Natrafiłem na ten serwis już jakiś czas temu. Pod względem graficznym przeciętnie, treści też niezbyt dużo. Osobiście radzę wprowadzić trochę ajaxa, interaktywności. :banana:

  • 0

#3 michal1-1991

michal1-1991

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 05 08 2007 - 13:09

Jeśli chodzi o treść to teraz serwis jest codzienne zasypywany newsami. Reszta działów oczekuje kogoś, kto by się nimi zajął. Jako administrator muszę dbać o wiele rzeczy, a co za tym idzie nie mam najwięcej czasu na pisanie. Niebawem powinny pojawić się gry online, na początek będzie ich myślę koło 160. Później będziemy myśleć nad działem download.
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 09 08 2007 - 16:42

Przepraszam za wyrażenie, ale burdel tam macie :P
Chodzi mi o układ strony trudno cokolwiek znaleźć...


Tą wyszukiwarkę google też lepiej skasować, bo nie pasuje kolorystycznie :rolleyes:
  • 0

#5 michal1-1991

michal1-1991

    Początkujący

  • 44 postów

Napisano 31 08 2007 - 12:32

Trochę pozmienialiśmy a treści stale dodajemy :( Myślimy o kolejnej zmianie szaty graficznej, ale to później. Póki co zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na naszej stronie http://evortal.pl/konkurs.html :)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych