Skocz do zawartości


Zdjęcie

www.airsoftguns.ugu.pl


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 arian

arian

    Początkujący

  • 87 postów

Napisano 26 02 2008 - 21:56

Witam chciałbym przedstawic moja własna strone o pasjonującym sporcie airsoftguns. Wiele z was pomysli napewno ale z niego debil nie ma czegoś takiego jak airsoftguns, ale bedziecie w błędzie. Airsoftguns jest bardzo młodym sportem w Polsce w innych krajach jest już bardzo popularny. Co ja będe więcej gadac wejdżcie i sami zobaczcie!
airsoftguns.ugu.pl

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 26 02 2008 - 22:11

Strona rozjeżdża się w FF
Ogólnie brzydko wykonana.. Słaby top i okropna zieleń.
Strona jest niepotrzebnie tak długa, skoro nic na niej nie ma.
Po kliknięciu w link trudno jest wrócić.

przykro mi, ale 2/10 za próby, chęci i pomysł :D

  • 0

#3 Marko_

Marko_

    Stały użytkownik

  • 279 postów

Napisano 26 02 2008 - 22:19

No cóż fajna strona lecz jest trochę niedociągnięć np. w zakładce Zasady airsoftowe (Prawo ASG) na dole rozlewa się tekst, trochę psuje efekt. Proponuje cały tekst umieścić w np. w tabeli. Może jakieś małe menu w formie np. ramki. Gdzie niegdzie są czerwone litery na zielonym tle ... tak ma być ?. Ogólnie fajna strona (Przydało by się może jakieś małe forum), myślę że wraz z upływem czasu będzie coraz to większa :D Byle tak dalej. Swoją drogą ciekawe czy ten sport to o samo co Paintball. :D
  • 0

#4 arian

arian

    Początkujący

  • 87 postów

Napisano 26 02 2008 - 22:36

Niewiem czy powinienem tu udzielać odpowiedzi no ale zaryzykuje ASG rożni się od paintbala prawie wszystkim Paintabalu stosuje sie obleśne karabinki i kulki z farba natomiast w ASG uzywa si 100% rplik broni i plastikowych kulk o srdnicy 6mm

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych