Skocz do zawartości


Zdjęcie

[www] Nie Dziala Mi Stronka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sheep

Sheep

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 10 01 2007 - 17:04

Witam uprzejmie :D

Chciałbym opisac swój problem iż nie moge otworzyc stronki wlasnie tej ---> www.silkroadonline.net/ <----cos mi sie zwalilo nie miwem co nawet. Kiedys normalnie sie otwierala stronka a teraz :D nie wiem o co chodzi ja tak mysle ze costrzeba pozmieniac w ustawienich internetowych alenie wiem jak to zrobic bo wy je znacie na tym :D

  • 0

#2 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 10 01 2007 - 17:24

Jeżeli by to zależało od ustawień internetowych, to albo by ci otwierało wszystkie strony albo żadnej. Chyba, że jakieś ograniczenia.
Strona na moim komputerze normalnie się otwiera. Z tego co widzę serwis wykonany jest w technologii flash, być może nie masz zainstalowanej odpowiedniej wtyczki.


  • 0

#3 Sheep

Sheep

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 10 01 2007 - 17:30

mozesz mi podac linka z ta wtyczka ? :D bardzobym byl Ci wdzieczny
  • 0

#4 Maciej13

Maciej13

    SecurityMaster

  • 261 postów

Napisano 10 01 2007 - 17:31

Może masz taki program jak Cenzor? Czy problem występuje na wszystkich przeglądarkach? Czy zapora nie blokuje strony?
  • 0

#5 Sheep

Sheep

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 10 01 2007 - 17:37

wiesz wszystkie stonki mi sie normalnie uruchamiaja a ta ;/ niechce mi sie wlaczyc a na wszystkich przegladarkach uruchamialem
  • 0

#6 Pioteer

Pioteer

    Początkujący

  • 90 postów

Napisano 10 01 2007 - 18:04

Być może właśnie jakaś kontrola rodzicielska.
Coś się wyświetla na tej stronie czy w ogóle jej nie wczytuje?
Powinna się wyświetlać ikona i tam wystarczy kliknąć, aby wtyczka flash została zainstalowana, jeżeli nie to poszukaj w Google.

Z jakiej przeglądarki korzystasz oraz na jakich testowałeś czy dana strona działa?


Czemu piszesz cały czas zielonym kolorem?-zdzich
  • 0

#7 Sheep

Sheep

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 10 01 2007 - 18:16

Mam najnowsza wersje FireFoxa Internet Explorer 7.0 tymi uruchamiam przegladarkami i nic nie mozna wlaczyc. Wogóle wlaczasie powoli wolno strasznie wolno a na koniec pisze:


Serwer www.silkroadonline.net zbyt długo nie odpowiada.



* Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

* Jeśli nie możesz otworzyć żadnej strony, sprawdź swoje połączenie sieciowe.

* Jeśli Twój komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, sprawdź, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z
Internetem.

Nic z tego nie jest prawdziwe nie wiem juz sam dlaczego tak samo mam w CoD 2 gram juz ponad 1 rok i sie jeszcze nie zpotkalem z takim moim przypadkiem no gram 3-10 min na 30-70 ping i nagle wzrasta mi do 999. Zrobilem formata nawet calogo kompa i tak samo :P :P
  • 0

#8 kovmar

kovmar

    Początkujący

  • 21 postów

Napisano 13 07 2007 - 11:42

Witam

Mam takie problemy nie chodżą mi niektóre strony np:intercity.pl ,jetbull.com , jak wchodze na interie i klikam w jakiś link to ładuje się i nic z tego, to samo na gronie , mam neostrade rozdzieloną w LAN , neo 1 mb/s i przeglądarki opera i IE . Nie mam żadnych programów blokujących strony.

Prosze o pomoc
  • 0

#9 arczis

arczis

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 20 07 2007 - 15:25

Mam pytanie.
Potrzebuje sie dowiedziec jak mozna zrobic w Operze aby przy kazdym wpisywaniu jakies litery w nowej stronie nie pojawialy sie adresy.
Naprzyklad jak wpisze "g" aby nie wyswietlaly mi sie strona www.google.pl
  • 0

#10 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 20 07 2007 - 21:41

Jakieś masło maślane. Kompletnie nie rozumiem, o co Ci chodzi! Opera to przeglądarka internetowa i jej głownym celem jest wyświetlanie stron internetowych, więc po co ma się wyświetlać co innego, niż adres internetowy?!
Zresztą - spróbowałem, u mnie po wpisaniu litery g nie wyświetla się google.
  • 0

#11 arczis

arczis

    Początkujący

  • 35 postów

Napisano 21 07 2007 - 14:22

Ehhh... w miejscu gdzie sie wpisuje adres strony wpisz powiedzmy literke "g" to ponizej tego wyswietla sie strone ktora zaczynaja sie na "g" np. www.google.pl.

  • 0

#12 Aman

Aman

    Windows 98/XP/Vista/Ubuntu

  • 955 postów

Napisano 21 07 2007 - 17:27

W Operze: Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania. Ewentualnie poszukaj opcji do wyłączenie historii przeglądania

  • 0

#13 Bardock

Bardock

    Ocean of Apathy

  • 985 postów

Napisano 26 07 2007 - 23:42

Zainstaluj FireFoksa i/lub K-Meleon'a :lol:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych