Skocz do zawartości


Zdjęcie

wtyczka shockwave flash uległa uszkodzeniu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tony***

Tony***

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 18 01 2013 - 18:01

Witam wszystkich.
Całkiem niedawno zakupiłem nowy sprzęt z Win.8.64-bit Niestety, od samego początku już mnie wkur...denerwuje. Problem polega na tym iż podczas przeglądania www. w google chrome, zamiast pełnej strony wyskakują jedynie same linki na białym tle. Muszę ponownie przeładować stronę, żeby zobaczyć jej zawartość i to też czasem nie w pełnej wersji. Czasem przy tym wyskakuje komunikat, że" wtyczka shockwave flash uległa uszkodzeniu". Szukałem po "wujku google" jednak na nie wiele mi się to zdało. Wie ktoś jak to "cudo" można naprawić?? Dodam, że wtyczka była przeinstalowywana, a podobny problem pojawia sie w mozilli.

Użytkownik Tony*** edytował ten post 18 01 2013 - 18:05

  • 0

#2 bipiw

bipiw

    Zaawansowany użytkownik

  • 1 180 postów

Napisano 18 01 2013 - 19:39

hmmm a jak w iexplrerze jak tak samo to
można spróbować zrobić updat tej wtyczki
albo jest niestabilne połączenie np.karta sieciowa radiowa zmienia sobie co chwila prędkości a przy zmianie prędkości dochodzi do rozłączenia jak tak trzeba obniżyć jej max speeda to wzrośnie stabilność połączenia

  • 0

#3 Tony***

Tony***

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 18 01 2013 - 21:26

Sprawdziłem w IE i pracuje normalnie. Więc wszystko wskazuje na to, że będę musiał męczyć się na tej przeglądarce do póki Adobe nie załata co trzeba...no chyba, że jest już jakieś rozwiązanie wiec jakby co to proszę pisać.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych