Skocz do zawartości


wrony

Rejestracja: 11 kwi 2008
OFFLINE Ostatnio: 17 04 2008 16:17
-----

Moje posty

W temacie: intel(R) graphics media accelerator driver a ATI

13 04 2008 - 00:12

No i jestem po, skasowałem wszystko, zastosowałem się do poleceń z instrukcji z driver cleanera (jednakże nie mogłem iść krok po kroku, bo program jest już stary). Jednakże po zainstalowaniu nowych sterowników nie działał mi poprawnie Catalyst Control Centre Załączony plik  bug.JPG   19,11 KB   17 Ilość pobrań.
Więc wykasowałem. Mam nadzieje że nie jest potrzebny

W niedługim czasie powiem czy szybkość komputera się poprawiła (czy już nie przycina). Pozdrawiam

Dzięki za pomoc unitraxxx.

Przycina trochę mniej, a szkoda myślałem że całkiem będzie super. POZDRO!

W temacie: intel(R) graphics media accelerator driver a ATI

12 04 2008 - 12:59

i nic złego się nie dzieje z komputerem?

musisz usunąć wszystkie sterowniki z poziomu panelu sterowania(dodaj/usuń programy) następnie włączyć program driver cleaner i usunąć pozostałości z ati/intel gma

potem instalujesz najnowsze catalysty które pobierasz ze stronki http://ati.amd.com/support/driver.html


Przycina... pisałem o tym w innym poście i szukam już od tygodnia przyczyny. A jest jakaś różnica którego skasować wpierw?? znaczy się od którego zacząć?

I jak już nie mam jednego i drugie sterownika, komputer będzie leciał pewnie w 640x320. Biorę ten driver coś tam którego nie kumam jak używać i kasuje pliki. A potem wgrywam ATI... yep?

W temacie: intel(R) graphics media accelerator driver a ATI

12 04 2008 - 12:17

oczywiście że ma wpływ na działanie a konkretniej na stabilność komputera- usuwasz je przez panel sterowania a potem dodatkowo driver cleanerem i na tak wyczyszczonym komputerze dopiero instalujesz najnowsze catalysty


A można jakoś tak łopatologicznie, bo boje się że coś spaprzę.

Już mam zainstalowane jedne i drugie sterowniki, więc od czego tu zacząć?