Skocz do zawartości


woniu74

Rejestracja: 08 sty 2008
OFFLINE Ostatnio: 09 01 2008 15:15
-----

Moje posty

W temacie: dwa systemy operacyjne

09 01 2008 - 13:22

ok.ok ale nie krzyczalem ;) sorry ze tak mnie odebrales. dobra wiec sprobuje z plyty visty ale mam nie po polsku .mam nadzieje ze dam rade. jak nie to bedzie format. do dziela ....cos popsujem.;)

W temacie: dwa systemy operacyjne

09 01 2008 - 13:07

WITAM.WSZYSTKO SIE ZGADZA.WYTLUMACZE CIE JAK TO BYLO JESZCZE RAZ.VISTA DZIALALA BEZ PROBLEMU.URUCHAMIALEM SOBIE PRZEZ BIOSA KTORY SYS.HCCE URUCHOMIC.PODCZAS PROBY URUCHOMIENIA XP.PAJAWIL SIE BLAD ZE BRAK PLIKA JAKIEGOS 32 W SYSTEMIE.POWROCILEM DO VISTY.....WIDZE ZE JEST OK WIEC ZNOW CHCIALEM PRZELACZYC NA XP.WIADOMO RESTRART I WYBOR...ZNOW TEN SAM BLAD PRZY XP.WIEC ZROBILEM FORMAT..TERAZ DZIALA TYLKO XP.GDYZ JUZ NIE POJAWIA MI SIE OPCJA WYBORU SYSTEMU.I TU JEST CALY MOJ WIELKI-MALY PROBLEM.aaa zrobilem tylko format xp.nie ruszalem dysku gdzie jest vista.

W temacie: dwa systemy operacyjne

09 01 2008 - 03:19

wszystko ok tyle ze moj klopot w tym iz nie moge sie dostac do visty.pierwszy sie automatycznie laduje xp.nie mam prawa wyboru

W temacie: dwa systemy operacyjne

09 01 2008 - 02:58

kiedy probuje zrobic jak w opicie microsoft mam komunikat brak dostepu we wierszu polecen nie moge sie zalogowac jako administrator

W temacie: dwa systemy operacyjne

09 01 2008 - 00:14

witam.nie da rady.mam ograniczony dostep.ie wiem dlaczego.a gdybym zainstalowal teraz jeszcze raz viste??