Skocz do zawartości


wolf8118

Rejestracja: 23 sie 2006
OFFLINE Ostatnio: 10 09 2006 14:19
-----

Moje tematy

Pytanie o plik SYSTEM z katalogu system32

24 08 2006 - 11:21

Witam ostatnio miłem problem z Windowsem otóż przykopiowaniu czegos na dysk z plyty lub innego dysku robil mi sie reset kompa i przed paskami Windows wyswietlał się komunikat ze plik ; C:\WINDOWS\system32\config\SYSTEM ma nieodpowiednia wartosc i ze komputer sie nie uruchomi . I napisane zeby sprobować naprawić ... Zrobiło mi sie tak 6 razy dalem kompa do serwisu i kolo mowi ze wszystko ok i faktycznie nie ma zadnych problemow jednak przy zainstalowaniu sprawdzilem wartosc pliku i miala 2,5mega teraz siegnela 3 mega pamietam ze wtedy jak mi sie robily te zwisy plik zatrzymal sie na ok 3,6 mega w firewallu pokazuje ze system (ten plik) pobiera jakies tam ilosci ale to po kilka bajtow jednak boje sie ze znowu zrobi mi sie cos takiego :P wiec prosze o pomoc czy moze jednak jest to normalne ze ten plik pobiera jakies dane a jaka wy macie jego wartosc bo moj kolega po swiezym zainstalowaniu Windowsa mial 2,3mega pozdro z gory dzieki za uwagi
ps sory za byka w nazwie tematu ale nie wiem jak to przeprawic :P :P

Problem z dyskiem

23 08 2006 - 16:47

Witam mam dysk Segate Baracuda 160 pod tą szeroką taśme dysk ma 2 misiące. Na początku przy instalacji systemu windows xp pokazywal w menadzerze urządzeń że ma ok 150 giga wiem że zawsze ma mniejszą wartość niż podaje producent. Ostatnio dałem komputer do serwisu i po odebraniu i instalacji systemu mam 131 giga ? Podczas instalacji (tam gdzie sie tworzy partycje itd.) rowniez pokazuje ok 131 giga. Nie mam service packow ale wczesniej bez nich mialem 20 giga wiecej dzwonilem do sorwisu i pan zapewnil mnie ze tak ma byc i on nie rozumie o czym ja mowie. Fakt ze oni robile partycje przez jakis program startowali go z dyskietki. Mowil ze to to jest przyczyna ze windows zzera wiecej pamieci. Ale 20 giga prosze o pomoc. Bo nie wiem czy mam sie klócić i reklamować dysk. Z gory dziekuje za odpowiedz.