Skocz do zawartości


wojtaszek_1

Rejestracja: 12 lut 2007
OFFLINE Ostatnio: 28 02 2007 19:41
-----

Moje posty

W temacie: cichy komputer

28 02 2007 - 19:41

Mogę przeznaczyc do 300zł. Jesli jest jakas obudowa godna uwagi za 200 to mi równiez pasuje. Z kolei nie chce kupowac byle jakiej blachy ktora w dodatku jest ciasna w srodku. Głownie chodzi mi o wyciszenie całego sprzetu i zebym juz do obudowy nie dokładał dodatkowych czesci (bo np. jest tansza ale nie posiada wentylatorów), tylko montował w/w czesci i mogl sie cieszyc nowym zakupem :rolleyes:. Zasilacz kupuję sam ale nie wiem jak to jest z wetylatorami czy jest to standard że są czy to jest tylko dodatek. Dziekuje za odpowiedź

Nie wiem czy to jest możliwe ale wydaje mi sie ze napisałem we właściwym dziale a ktoś mnie tutaj przerzucił

nie wiem czy jest to możliwe ale wydaje mi sie ze ktos mnie przezucil z wlasciwego dzialu, jesli nie to zrobilem to przez pomylke

W temacie: Cichy komputer

28 02 2007 - 19:23

Myslę ze mogę przeznaczyć 200-300zł. Chodzi mi najbardziej żeby jednak wyciszała i miala normalny wygląd, bo nie zalezy mi na tym zeby sie na nią patrzeć bo będą sie swieciły jakieś diody itp, a co sie z tym wiąze to wieksze koszty. Nie wiem również jak to jest z wentylatorami. Czy wszystkie obudowy mają czy trzeba dokupować. Wolałbym taką do której już nic nie będę dokładać tylko włożę w/w elementy i ma wszystko działać.

W temacie: Co byście wybrali?

25 02 2007 - 00:47

"Żadna z tych kart graficznych tylko Galaxy GeForce 7900GS 512 MB GDDR 256 BIT 1.2 ns Zalman Edition"

czy oprócz galaxy zalmana może ktoś mi doradzić coś z 7900gs ?

W temacie: Zestaw za około 2000zł

15 02 2007 - 20:07

Witam wszystkich. Dzięki za wszelkie porady. Chyba sie juz w tym wszystkim pogubilem czy lepiej athlon czy intel. Wydaje mi sie ze narazie wystarczylo by mi pamieci 2x512RAM. A co do zasilacza, tak sie zastanawialem nad obudowa artcic cooling (zasilacz 500w) co o niej myślicie?Obudowa z zasilaczem w podobnej cenie co sam zasilacz, który podalem. Mam równiez na wzgledzie nieco go wyciszyc bo teraz chodzi mi jak czołg. Czy moglibyście cos mi zaproponowac ze stronki http://www.overclockers.co.uk/ w cenie 300-400 funtów