Skocz do zawartości


wlodarq

Rejestracja: 20 sie 2012
OFFLINE Ostatnio: 31 05 2013 16:39
-----

Moje tematy

Obudowa Qoltec StarStation 7703b + wentylatory Arctic + podświetlenie

29 03 2013 - 14:25

Witam,
na sprzedaż mam obudowę razem z podświetleniem wnętrza oraz wentylatorami Arctic F12.
Obudowa ma pół roku i nie posiada żadnych przetarć czy wgnieceń.
Jedyne co w niej zrobiłem to wyciąłem kratkę wentylacyjną z przodu bo hałasował tam wentylator przez nią i mało powietrza przepuszczał. Wycięcie znajduje się za przednim panelem więc nie jest widoczne.
Druga rzecz to czerwone podświetlenie zrobione przeze mnie, zastosowałem 3 listwy LED na bocznym panelu oświetlające wnętrze widoczne przez grill boku obudowy Dołączona grafika Podłączane są przez wtyczkę MOLEX prosto do zasilacza.

Obudowa dokładnie taka jak tu ---> http://techplanet.pl...703b,28594.html

Więcej zdjęć przedstawiających sprzedawaną obudowę znajdują się tu ---> http://www55.zippysh...20141/file.html

Części zamontowane w obudowie nie podlegają sprzedaży !! Do sprzedaży trafiają wyłącznie 2 wentylatory Arctic F12. (Mogę dorzucić standardowe wentylatory dodawane do obudowy ze zmienionymi diodami z niebieskich na czerwone podłączane przez Molex)

Dołączona grafika

Cena 150zł + k.w. (lekka negocjacja możliwa) Dołączona grafika
Odbiór osobisty na śląsku w Tychach w każdej chwili.
Możliwe allegro (doliczam do ceny prowizję Allegro)

Pozdro Dołączona grafika

Logitech Z-5500 - smród satelit

21 03 2013 - 21:22

Witam,

kupiłem ten zestaw już jakieś 2 lata temu i powiem tak... Co do filmów i gier są naprawdę ok!! (stwierdziłem to dopiero po podłączeniu pod Asus Xonar DX i odpowiednim ustawieniu EQ) ale do muzyki to one się nadają jak piąta noga psu do d**py... No ale nie o tym temat.
Chodzi o to, że ja człowiek jeszcze mieszkający u rodziców w bloku (już niedługo... ) mam swój pokój który jest dosyć mały i moc zestawu Logitech nie jest wykorzystywana w 100%, zawsze wykorzystuje maksymalnie do 50% mocy. Jakie moje zaskoczenie gdy dzisiaj słuchając muzyczki postanowiłem dam im w p***iiip.. Przy około 3/4 mocy (Sub na 4/9, Center na 6/9 oraz Surround na 6/9) po przesłuchaniu 2 utworów, trwało to około 10-12minut zaczęło coś.... Nieeee, nie śmierdzieć.. Zaczęło WALIĆ na cały pokój. Momentalnie wyciszyłem chodząc i wąchając skąd to. Otóż nie subwoofer/radiator a satelity tak śmierdziały ;/ Czy ktoś kto ma ten zestaw mógłby potwierdzić też sprawdzając to u siebie?
Przecież to jest nie do pomyślenia żeby nie wykorzystując 100% mocy takie rzeczy miały miejsce... Powiem szczerze, że pierwszy raz mi się zdarzyło tak je wykorzstać (czy to przez to?! )
To wszystko na zintegrowanej karcie, jak i na analogowym połączeniu tak i przy optycznym dzieje się to samo ;/
Xonar którego już sprzedałem dawno dawał tym głośnikom lepsze pier**ęcie (sorry ale inaczej nie umiem tego nazwać bo naprawdę dostały wtedy kopa), aż się boję co by było przy 100% mocy na tym Xonarze ;/

Jeśli ktoś będzie tak łaskaw sprawdzić to u siebie i zdać relację to będę wdzięczny...
Pozdrawiam