Skocz do zawartości


wlodar_wild

Rejestracja: 05 kwi 2010
OFFLINE Ostatnio: 05 09 2011 23:56
-----

Moje tematy

Xonar DX - wyłącza się po czasie

04 09 2011 - 13:35

Witam :)

Mam mały problem z kartą ASUS'a i pilnie potrzebuję pomocy.
Problem polega na wyłączaniu się karty po czasie. Ktoś kto ma tego Xonar'a wie że jak ładują się sterowniki po włączeniu komputera słychać z karty tj. dwa kliknięcia, wtedy karta działa dobrze. Po pewnym czasie słuchania muzyki słychać z niej jedno ''kliknięcie'' i z głośników wydobywa się błoga cisza ;/ Czas po włączeniu komputera jest różny, nieraz zaraz po załadowaniu się win'a nieraz po godzinie potrafi się wyłączyć. Próbowałem ze wszystkimi sterownikami, nawet UniXonar i nie rozwiązało to mojego problemu. Przeinstalowanie Windowsa jak również podłaczanie do róznych wtyczek molexa też nic nie zmienia.
Czy ktoś już spotkał się z tym problemem? Może ktoś wie gdzie leży przyczyna? Wada karty dźwiękowej i zostaje reklamacja czy jest to do zrobienia?
Płyta główna w komputerze to Gigabyte GA-MA770-UD3 - wgrany najnowszy BIOS, karta zintegrowana wyłączona, sterowniki aktualne.
Głośniki które ''wypluwają'' dźwięk to Logitech Z5500 podłączone pod Xonar'a analogiem. Ale wątpie żeby była to przyczyna głośników ponieważ pod integrą działało wszystko odpowiednio.

Proszę o jakieś propozycję co z tym zrobić bo już nie mam pomysłów co może być nie tak, na google też nic nie znalazłem z rozwiązaniem problemu więc proszę mnie tam nie odsyłać :)

Pozdrawiam xD