Skocz do zawartości


Zdjęcie

[win] Brak pliku system32\drivers\pci.sys


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 patyczakos

patyczakos

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 05 2007 - 08:01

Witam forumowiczów.
Trzykrotnie robiłem instalację systemu Windows XP, który za każdym razem działał. Instalowałem potrzebne poprawki do systemu i programy i wszystko działało nawet po restarcie. Ale gdy następnego dnia próbowałem uruchomić komputer pojawia się na czarnym tle komunikat:
Nie można uruchomić systemu Windows, ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony: system32\DRIVERS\pci.sys. Możesz podjąć próbę naprawy tego pliku. W tym celu uruchom instalację systemu Windows z oryginalnego dysku CD-ROM i wybierz 'r' na pierwszym ekranie, aby rozpocząć naprawę. a gdy chiałem naprwić to wyskikawił bład 4 nie raz musze po 20 razy restrtowac kompa zeby zadzialala co mam zrobic ??
Co może być przyczyną pojawiania się takiego komunikatu?
Z góry dziękuję za wskazówki.

  • 0

#2 niebieski326

niebieski326

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 17 05 2007 - 21:04

widać że brakuje jakiegoś sterownika, znalazłem ten plik u siebie - wrzuciłem go na rapida, a ty go ściągnij rozpakuj wrzuć na dyskietke/płyte/pendrive i skopiuj go przez konsole i zobacz czy działa jak nie bedzie działać to sformatuj dysk jeszcze raz i zobacz czy nie masz bad-sectorów

  • 0

#3 patyczakos

patyczakos

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 17 05 2007 - 21:31

ale jak przez konsole ?? wyslij mi ten plik na poczte jak mozesz :P patyczak102@o2.pl
  • 0

#4 shadow of fight

shadow of fight

    Stały użytkownik

  • 241 postów

Napisano 18 05 2007 - 00:22

http://support.microsoft.com/kb/330181/pl#appliesto

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych