Skocz do zawartości


Zdjęcie

wielki problem z odtwarzaniem plikow wmv


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 tofik

tofik

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 27 05 2007 - 22:08

Witam. Wiec sprawa wyglada tak mam problem z płynnym odtwarzaniem filmów w formacie WMV
Posiadam oryginalnego windowsa xp sp2 ze wszystkimi aktualizacjamii zadnych wirusow wszystko zadbane a filmy w tym formacie i tylko w tym formacie zacinaja mi sie . W windows media player 11 zacina sie obraz a dzwiek leci płynnie w innym odtwarzaczach typu vplayer ,cinema player, bestplayer sytuacja jest odwrotna przewaznie film leci płynnie a dzwiek straszliwie sie zacina
;/ nie mam juz pomyslow co z tym zrobic instalowalem rozne kodec packi : ffdshow ,k-lite codec pack itd nie wiem juz co mam robic chcial bym zaznaczyc ze jeszcze nie dawno moglem odtwarzac filmy w tym formacie bez przeszkod i chodzily płynnie a teraz cos sie zepsuło nawet format nie pomaga ;/ z wszystkimi innymi formatami plikow wideo nie mam problemów (zwykle filmy chodza normalnie ) mozliwe ze na starszym windows media player chodzilo lepiej i z tad nasuwa sie jeszcze pytanie czy mozna odinstalowac windows media player 11 i zainstalowac naprzyklad 9 z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam :)

moja konfiguracja :
win xp home sp2
Athlon 1800 +
1 gb ram
Radeon 9600 PRO

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych