Skocz do zawartości


Zdjęcie

wieczna mlodosc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 croc

croc

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 07 09 2006 - 21:58

tak wiec slyszalem dzisiaj w radyjku w wiadomosciach iz amerykanie znalezli gen odpowiedzialny za starzenie sie. dowiedli rownierz iz mozna go usunac co spowoduje nie starzenei sie komurek a zarazem organizmu (normalnie jak u krasnali )jest tylko jeden maly problem gen ten odpowiada tez za nowotworow w organizmie(jak wiadomo rodzimy sie z nowotworami lecz u nie wszystkich sie pojawiaja),usuniecie tego gena powsztrzyma proces starzenia ale i spowoduje raka. Tak czy siak umrzec jak narazie musimy czy to ze starosci czy na raka i tak piach i tak.


zapewne beda prowadzone badania nad modyfikacja gena tak by pozwolic mu na prawidlowe powstrzymywanie nowotworow a ominiecie starzenia sie.

  • 0

#2 mgx8

mgx8

    Początkujący

  • 148 postów

Napisano 07 09 2006 - 22:11

wow. Nieźle, może się uda zmodyfikować gena. Ale czy to prawda, może jakieś oficjalne źródełko

  • 0

#3 Siwy123

Siwy123

    [S]pace[C]owboy

  • 924 postów

Napisano 07 09 2006 - 22:11

Rowniez to slyszalem... A slyszales o tym ze podobno jest gen odpowiadajacy za wiare?? Hmm czyzby religijne prawdy mialy upasc?! :D
  • 0

#4 croc

croc

    Początkujący

  • 41 postów

Napisano 07 09 2006 - 22:31

zrodelko to dzisiejsze proane wiadomosci w radju Radjostacja, a o genie odpowiedzialnym za wiare to nie slyszalem


ja to go chyba nei mam bo nie wierze w nic czego sie nie da dotknac
  • 0

#5 timmy

timmy

    Zaawansowany użytkownik

  • 624 postów

Napisano 28 07 2008 - 12:22

hmm pewnie za 200lat bedzie mozna ten gen z modyfikowac (czemu nie urodzilem sie 200lat pozniej) ;)
  • 0

#6 Ithilras

Ithilras

    Początkujący

  • 116 postów

Napisano 02 11 2012 - 02:06

Pakt z diabłem.... wieczna młodość, drobnym druczkiem że umrzesz na raka i pójdziesz do piekła. A wszystko z powodu genów. To tak jak z Grzechem pierworodnym - pakt z diabłem przez geny. Na szczęście nie wierzę w Grzech pierworodny (piszę to z dużej litery bo tak mnie nie raz nazwano, mam na imię fizyczne Grzegorz, a przezwiska się pisze z dużej).

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych