Skocz do zawartości


Zdjęcie

[video] Jak zgrac filmiki z Youtube ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adek4100

Adek4100

    Początkujący

  • 65 postów

Napisano 23 06 2007 - 20:22

Witam wszystkich ! Mam dzisiaj taki problem otóz chcialbym zgrac filmiki z YouTube ale sie juz nie da próbowałem programami Vdownloader i nic tylko z video.google kiedys tym samym programem zgrywałem i bylo wszystko ok. bardzo prosze o pomoc jakim programme moge obecnie zgrywac filmiki! Będe bardzo wdzięczny za odpowiedź!

  • 0

#2 Moress

Moress

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 25 06 2007 - 11:48

http://keepvid.com/ - z tej strony... wprowadzasz link i ona podaje link do sciagniecia video

  • 0

#3 adik993

adik993

    Początkujący

  • 20 postów

Napisano 25 06 2007 - 18:24

Youripper to program ktury umożliwia ściąganie filmików mi. z youtube,google video,... :D
  • 0

#4 Adek4100

Adek4100

    Początkujący

  • 65 postów

Napisano 30 06 2007 - 00:10

I niestety nic tylko błąd wyskakuje spróbujcie coś zgrać sami i odpiszcie bardzo proszę!
  • 0

#5 b4rt3q

b4rt3q

    Obserwator

  • 7 postów

Napisano 09 07 2007 - 09:16

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php < wrzucasz link z youtube, potem klikasz download, na dole ci sie pokazuje link, klikasz download i już :(
otwierasz w VLC playerze lub jakimś innym który otwiera FLV pliki :(
  • 0

#6 ikslawok

ikslawok

    Początkujący

  • 27 postów

Napisano 11 07 2007 - 17:39

http://javimoya.com/blog/youtube_en.php < wrzucasz link z youtube, potem klikasz download, na dole ci sie pokazuje link, klikasz download i już :(
otwierasz w VLC playerze lub jakimś innym który otwiera FLV pliki :(


To samo mozna zrobic na stronce FILMOZRZUT.PL. Mozna tez tam sciagnac kodeki flv wiec bez problemu otworzysz potem filmiki. ;P
  • 0

#7 rufei

rufei

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 11 07 2007 - 17:46

VideoGet- Ten program jest spoko, możesz sciagać filmiki nie tylko z YouTube ale i z innych stronek tego typu.
  • 0

#8 Gh0st

Gh0st

    Początkujący

  • 16 postów

Napisano 13 07 2007 - 21:43

Ja ściągałem filmiki z YT za pomocą wtyczki do Firefoxa "VideoDownloader" i nie miałem żadnych problemów
  • 0

#9 Oles

Oles

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 16 07 2007 - 18:34

Nie wiem jak jest w innych przeglądarkach, ale jeśli korzystasz z firefoxa to w adresie wpisz about:cache. Pod tytułem Disk cache device znajdziesz parametr Cache Directory - jest to folder gdzie przeglądarka zachowuje tymczasowo elementy stron www. Wiesz już gdzie zapisywane są filmiki, teraz wystarczy tylko obejrzeć dane wideo na youtube a następnie przejść do w/w folderu, znaleźć plik o prawdopodobnej wielkości którego nazwa nie jest typu _CACHE_XXX_ a np. 1DFFB482d01 i zmienić jego nazwę na dowolną z rozszerzeniem: FLV (flash video - dla większości serwisów typu youtube), WMV, MP3 itp. Jeśli masz problemy ze znalezieniem odpowiedniego pliku polecam wyczyszczenie cache przed otworzeniem strony z tym plikiem. W firefoxie jest to menu: Narzędzia -> Opcje -> Zaawansowa -> Sieć -> Pamięć podręczna -> Wyczyść teraz. W folderze cache polecam widok "szczegóły" i ustawienie plików według wielkości (najłatwiej znaleźć). Sposób ten działa z większością serwisów które umieszczają wideo jako ładujące się do pamięci (np. drugi pasek w miejscu pasku postępu odtwarzacza), także np. na wrzuta.pl. W razie jakichkolwiek problemów proszę o PM.
P.S. Chciałbym przywitać się z wszystkimi serdecznie gdyż jest to mój pierwszy post :-).
  • 0

#10 mati^.^boss

mati^.^boss

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 06 08 2007 - 11:11

Ja używam YouTube Downloader, bardzo fajny program

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych