Skocz do zawartości


vhesss

Rejestracja: 06 sty 2011
OFFLINE Ostatnio: 06 01 2011 17:18
-----

Moje posty

W temacie: W jaki sposób można zarabiać poprzez sms'y?

06 01 2011 - 16:43

Kurcze, ale ja nie mam zadnej strony firmy ...

W temacie: Informacje na temat forum

06 01 2011 - 12:27

Wygląd zazwyczaj jest już w gotowych silnikach forów, chyba że piszesz swój skrypt, wtedy zainteresuj się szablonami css.


Nie no, np jak ściągne ten gotowy silnik, i tam tło jest zielone, czy moge zmienić na czarne ? Albo nagłówek jest mikołaj, a ja chce psa ?

Wszystko zależy od serwera, cenione hostingi nie mają limitu na bazę danych MySQL w której to są tematy i posty, jest ona ograniczona tylko pojemnością konta głównego.
Lagi to są w grach online, na hostingach może być za duży load cpu (jak za dużo userów jest wciśniętych na jeden serwer, na home.pl są z tym problemy z tego co czytałem), crashy mysql, restarty maszyny itp..


pojemnością konta głównego, czyli ?

Zależy od silnika forum, na początek polecam localhost i darmowe rozwiązanie typu phpbb, mybb czy smf.


Nie chce tych darmowych, chce zainwestowac w forum, i czekac na rozwoj sytuacji ...

Są gotowe szablony, jednak nie zawsze darmowe. Co do drugiego pytania - nie rozumiem.


No a ten był gotowy ?
No np w sciagnietycm szablonie nazwa dzialu oznaczona jest TELEFONY a ja chce np zmienic na TELEFONIKi mozna tak ? Cyz to jest szablon i zmienic nic nie mozna?

Koszt hosting + domena.


no wlasnie, to ile za to wyjdzie ? za jakies dobre ...

Zależy na ile rozwinięte będzie forum.


Tobie sie zwrociło za inwestycje w hosting, domene itp ? za reklamy ?

W temacie: W jaki sposób można zarabiać poprzez sms'y?

06 01 2011 - 12:04

Kurcze ale ja mówilem ze nie mam zadnej strony ani nic ...