Skocz do zawartości


użyszkodnik

Rejestracja: 08 lip 2010
OFFLINE Ostatnio: 14 07 2010 12:05
-----

Moje posty

W temacie: Tusze oryginalne i zamienniki

14 07 2010 - 12:08

Zależy jak na razie to zamiennik już dwa razy kupowany raz mnie zawiódł bo kupiłem za 50 zł i po prostu wysechł, teraz dałem 100 zł i na razie jest ok.

heh, to w sumie miałbyś pewnie oryginał i problemu by nie było :unsure:

W temacie: Tusze oryginalne i zamienniki

12 07 2010 - 15:11

Ostatnio podsłuchałem w serwisie komputerowym jak ktoś kupował tusze właśnie, sprzedający zapytał czy zamiennik lub oryginał, powiedział że nie ma właściwie żadnej różnicy jeśli chodzi o wydajność czy takie tam, a jest o połowę tańsze.
Nie wiem ile w tym prawdy bo mi szkoda wydać 80zł na tusz :unsure:

Raczej niewiele, bo ja słyszałem z kolei że oryginalne tusze drukują nawet dwa razy więcej stron niż zamienniki...

W temacie: Mistrzostwa Świata 2010 RPA

09 07 2010 - 10:54

oranje pokaża hiszpańskim byczkom gdzie ich miejsce :unsure: oby tylko stekelenburg w bramce nie puscil jakiegoś farfocla i będzie dobrze :D

W temacie: Wakacje 2010 czas zacząć

09 07 2010 - 10:53

wybiera się może ktos do władysląwowa? :unsure:

W temacie: Jaka drukarka do domu?

09 07 2010 - 10:51

HP jak dla mnie najlepsze. Potem canony i brothery. Jeśli masz lexmarka to zauważysz różnicę, przesiadając się na drukarkę innej marki :-) Mojego HPka mam już kilka lat i do tej pory śmiga bez problemu. Czasem mu się zdarzy zaciąć się z jakąś kartką, ale już ma swoje lata więc mu wybaczam :unsure:

prawda prawda, i jak pisałem już w innym temacie co do hp to dobre jest też to że oryginalne tusze są w dobrych cenach