Skocz do zawartości


Zdjęcie

ustawienia monitora i tv


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 lexcaliber

lexcaliber

    Początkujący

  • 88 postów

Napisano 16 06 2012 - 05:22

Witam!

Byc moze moje pytanie to blahostka, a mianowicie sprawa wyglada tak:

Podlaczylem tv z moja karta ( gtx 460 ) kablem hdmi i teraz tak w ustawieniach karty (konfigurowanie wielu monitorow) ustawiam na klonowanie monitorow.

I teraz moje pytanie jezeli chcailbym ogladac film na TV ( to chcialbym wylaczyc monitor, zeby nie przeszkadzal w tle ) ale jak go wylacze to pozniej musze odczepic kabel hdmi od tv zeby "odpalil" mi sie monitor z powrotem.

Czy jest jakaa inna metoda zebym mogl sobie spokojnie obejrzec film przy wylaczaonym monitorze, a nastepnie wlaczyc go bez zadnego problemu (bez odlaczania kabla hdmi) ?

Moze troszeczka zaplatalem moja wypowiedz, ale mam nadzieje ze wicie o co mi chodzi :)

POZDRAWIAM

  • 0

#2 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 23 06 2012 - 11:53

Spróbuj w ustawieniach zarządzania energią dać sobie na przykład 5 minut na wyłączenie monitora. Osobiście nie używam trybu klonowania, tylko przełączam tv - monitor. Nie wiem jak jest w nowym modelu, ale GTX 260 jak miałem włączony pulpit rozszerzony czy klonowanie to karta graficzna chodziła na pełnych obrotach jak w trybie 3D, przez co się bardziej nagrzewała i była głośniejsza. Musiałbyś to sprawdzić jakimś programem co odczytuje taktowanie pamięci i procesora GPU.

Dołączona grafika

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych