Skocz do zawartości


ufosi

Rejestracja: 08 kwi 2007
OFFLINE Ostatnio: 13 12 2008 13:43
-----

Moje tematy

[AMD Athlon 64 x2] a gry

12 12 2008 - 20:23

Witam,

Mam procesor AMD Athlon 64 x2 i mam na nim problemy z UnderCoverem, zero płynnej gry, jest to procek 2x2,2GhZ do tego mam 1GB RAMu i kartę graficzną GeForce 6100 nForce 405. Uważam, że gra powinna chodzić, karta mi trochę kuleje... Ale gdy wciskam ALT+CTRL+DEL to NFS wykorzystuje max. 50% mojego procesora, waha się od 47%-50%, więc czy jest to możliwe, że ten NFS wykorzystuje jedynie 1 rdzeń z mojego procesora? Mój system to Windows MX czyli odchudzony XP. Jest możliwość "uruchomienia" tego 2 rdzenia na XP czy dopiero Vista dobrze obsługuje dwa rdzenie w grach?

[Domena] Gdzie kupić tanio?

11 12 2008 - 15:57

Witam,

Chciałbym kupić domenę dla naszego klanu.
Chciałbym ją kupić w miarę tanio (czyt. 1-30zł) oraz aby nie było obowiązkowe jej przedłużanie, czyli np. jakaś promocja jak w Nazwa.pl ze za 9,90zł i czy np. tam trzeba ją przedłużać? Proszę o informacje, bo gdyby klan nie wypalił to nie chciałbym wpaść w jakieś [beeep], że muszę ją przedłużyć za 60 czy tam 100zł... Bo jeśli będzie wszystko ok, to wtedy zrobimy składkę i nie będzie problemu z kasą.




Pozdrawiam,
Ufosi

5.1 czy 2.1 - jakie?

09 12 2008 - 19:56

Witam,

Chciałbym zakupić zestaw głośników do PC, będę ich używał do oglądania filmów, grania, słuchania muzyki na PC. Nie wiem jaki zestaw wybrać 2.1 czy 5.1, albo może coś z dual bass? Dużo kasy nie mam do wydania +/- 150zł (całkowity MAX - 200zł). Mam też jakąś NO NAME karte muzyczną zintegrowaną, komp kupowany z 1 rok temu, sądzicie, że będzie tam 5.1 czy nie? Na razie nie mam dostępu do tamtego kompa, więc sam nie sprawdzę, a nie pamiętam... I czy na jakiejś kitowej karcie NO NAME nie będzie gorsza jakość dźwięku? Może można by było dokupić jeszcze jakąś kartę muzyczną w tej cenie? Piszcie swoje propozycje... A i jeszcze mam kilka takich udogodnień ale to już opcjonalnie, czyli nie muszą one być:
- Pilot
- Jednostka sterująca ("pilot na kablu")

A ostatnie pytanie: Wiecie może czy mógłbym uzyskać dźwięk 5.1 przy grze CS 1.6?


Pozdrawiam,
Ufosi