Skocz do zawartości


uczennica960

Rejestracja: 06 cze 2014
OFFLINE Ostatnio: 09 06 2014 23:14
-----

Moje tematy

Znikające okna po otwarciu - Windows XP

06 06 2014 - 15:05

Witam forumowiczów:) nie wiem czy z moim problemem trafiłam w odpowiedni dział, jeśli sie pomyliłam to przepraszam;)

 

Otóż mam problem pare dni temu zainstalowalam program anti-malware, ktory wykryl mi az ponad 9000 zainfekowanych plikow:D wszystkie dodalam do kwarantanny. Niestety tez znalazly sie tam programy jak  skype i aqq i wieele wiele innych których nie chciałam usuąć. Program anti-malware usunelam z dysku. Teraz kiedy włączam komputer pojawiają sie ikony tego typu http://i.imgur.com/ItR9rJ8.png tylko ze w tym niebieskim pasku na gorze, gdzie na zalaczonym obrazku jest napisane "Chat.Bat -Guest #name" ja mam napisane co innego, a w czarnym polu ponizej nie ma nic. Okna bardzo szybko znikaja, wiec nie moge przeczytac co jest napisane w tym niebieskim pasku. Dodatkowo kiedy wlaczam worda to tez wyskakuje takie okno i bardzo szybko znika, a word sie nie wlacza. To samo z piosenkami, aqq i kilkoma innymi potrzebnymi programami;)

teraz mam avast i wykrył jednego wirusa o nazwie hupigon-ONX, którego nie może usunąć, bo "flagi wspólnego dostępu są niezgodne"

 

Może to przez tego wirusa są takie problemy z włączeniem worda i innych programów? Porzebny mi Word do napisania referatu, ale nie da się go włączyć :( Wybaczcie mi moje całkiem zielone podejście do sprawy i proszę o "łopatologiczną" pomoc, gdyś nie znam się na komputerach;)

 

Najbardziej zależy mi na uruchomieniu Worda, ale gdy o włączam to na ułamek sekundy pojawia sie to czarne okno i dalej nic sie nie dzieje. proszę o poradę jak włączyć tego Worda, albo chociaż co jest przyczyną tego, że nie działa