Skocz do zawartości


tweak-master

Rejestracja: 17 sie 2007
OFFLINE Ostatnio: 02 10 2007 18:27
-----

Moje posty

W temacie: Vista czy Xp?

11 09 2007 - 19:56

Jak masz nowego kompa to bierz Viste śmiało - do nowych gier najlepsza - DX10, z którego coraz więcej gier korzysta ma sporo nowych efektów. Co do starszych gie to wiele z nich chodzi bez problemu pod nowym systemem a z czasem zapewne bedzie jeszcze lepiej :rolleyes:

W temacie: Microsoft Office kontra OpenOffice. Który lepszy?

06 09 2007 - 10:31

Nie no rzecz jasna mówię o momencie kiedy już się przyzwyczaisz do nowego interfejsu - a z tym chyba nie powinno byc dluzej niz tydzien/dwa.
Dla uzytkownikow, ktorzy nigdy z Officem nie mieli do czynienia ten interfejs na pewno jest łatwiejszy - jest po prostu bardziej intuicyjny dzieki temu, ze wszystko jest pogrupowane.

W temacie: Microsoft Office kontra OpenOffice. Który lepszy?

05 09 2007 - 11:49

Wiesz liczy się też prostota obsługi a Microsoft Office jeżeli o to chodzi nie ma sobie równych - szczególnie w wersji 2007 gdzie nowe menu jest po prostu banalne. Wszystko da sie szybciej zrobić :rolleyes:

W temacie: Microsoft Office kontra OpenOffice. Który lepszy?

29 08 2007 - 11:35

tak - Open Office wrzuca zawsze jakiś loader to traya- tez go usuwałem ale tak wolno jak sie uruchamiał tak pozostało.
Teraz już Office 2007 bym na nic nie zamienił :(

W temacie: Microsoft Office kontra OpenOffice. Który lepszy?

28 08 2007 - 14:05

hmmm, nie można powiedzieć, że "wydaje się że jest szybciej" bo po prostu jest szybciej. Przecietnego uzytkownika na pewno nie obchodzi to, ze czesc skladnikow sie uruchamia z systemem - jeżeli ma to pomóc to dlaczego ma sie nie ładować?

Dzisiaj dostałem paczke z Officem 2007 - nie dość, że sam program działa tak jak mówiłęm wcześniej to samo opakowanie jest naprawde fajne - pierwszy raz takie coś widze, tzn pudelko wyglada podobnie jak od Visty ale otwiera sie inaczej (rozsuwa sie na boki). Opakowanie to niby mało ważna rzecz ale mimo wszystko fajnie, ze jest takie jakie jest.