Skocz do zawartości


Zdjęcie

[tran] Multimedia 1Mb


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 seban

seban

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 27 12 2006 - 02:14

Witam
Transfer na moim kompie jest do bani max 35 kbs u inny użytkowników tej sieci w której ja jestem jest po 45-70 kbs! Widziałem u kuzynki na własne oczy nie wiem dlaczego tak jest nie ściagam z p2p wogole mało ściągam co robić :P admin mówi że wszystko jest wporzadku ale ja w to nie wierze kuzynka specjalnie sciagala photoshopa w tym samym czasie co ja i wiecie co?
Ona miała go w 45 min 22 sek z średnim transferem 59kbs
a ja miałem go w 1 h 23 min i iles tam sekund z transferem 28 kbs/
nie wiem co robić :/ HELP :excl:

  • 0

#22 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 27 12 2006 - 16:41

Po pierwsze nie chwal się, że ściągałeś Photoshopa.
Po drugie wyłącz zamulacze takie jak: GG,Skype, I.E,.....
Może masz zainstalowany program typu Beniamin?

  • 0

#23 Pecet

Pecet

    Początkujący

  • 106 postów

Napisano 27 12 2006 - 19:28

Ja myślę, że dla Twojego komputera Administrator sieci przydzielił limit transferowy. Co ty na to?
  • 0

#24 seban

seban

    Początkujący

  • 39 postów

Napisano 27 12 2006 - 22:38

no chyba macie rację bo ja mam razem z siorą (na dwa kompy) tego neta a płacimy jak za jednego :/ chyba tak hamsko postąpił i nawet jak ona ma wyłączony pecet to tylko 30 kb/s a co do photoshopa to sharewarre koleś także w pełni legalnie
  • 0

#25 zdzisekbutton

zdzisekbutton

    Stały użytkownik

  • 167 postów

Napisano 27 12 2006 - 22:56

myślałem, że bearsharem albo innym :>
Ja mam 6 kompów w sieci i płace jak za jeden. Nie płacisz za ilość stanowisk tylko za kabel/linie. Nie powinni ci żadnych limitów narzucać.
  • 0

#26 Kuki

Kuki

    Stały użytkownik

  • 179 postów

Napisano 28 12 2006 - 14:28

Chyba ze ma podzielone ile transferu przypada na jeden komputer
  • 0

#27 mirekbia

mirekbia

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 23 11 2007 - 17:44

BARDZO nie lubię pisać po forach . Rzadko można uzyskać dobre Skazówki.

Odnośnie Multimedia robię wyjątek bo zauważyłem że w godzinach szczytu Multimedia Worgule mnie blokuje na pewne porty . I nie mogę używać wielu programów. Napisałem już pismo o nie naliczanie za Internet. W ich ulotkach widzę Internet bez ograniczeń. Mam słaby wzrok ale bym przeczytal nawet małym drukiem jakie mają ograniczenia.

Nie zauważyłbym tego na programach p2p ale bo ja mało ściągam . Zablokowano mi kamerkę i mikrofon heehhehe na pewnym programie.
Co robić czy nie mieliście tego samego. Zawołałem „Technika od Multimedia” do domu przybył zobaczył i w notce napisał że modem był sprawny ale moja uwaga nie była po to żeby pytać o modem tylko że w szczycie nie mam prędkości na pewnych portach. !
Napiszcie mi na email co robić góry dzięki


Ten Tiger jeśli nie jestes z Multimedii to nie edytuj

Nie chcę żeby ten Modertor Titter: tego Forum wtrancał się . I nie pisał głupot o jakiś licznikach prędkości. Licznik prędkości może Ci pokazać dobry wynik bo ja to sprawdzałem na moim przykładzie. Np. porty np. RS to Idze bardzo dobrze ale pewne programy nie chodzą w szczycie. Jeśli ktoś ma coś podobnego to proszę mnie powiadomić emailem wspólnie naradzimy się co robić.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych