Skocz do zawartości


tomybb

Rejestracja: 29 gru 2006
OFFLINE Ostatnio: 18 04 2008 15:19
-----

Moje tematy

Jaka plyta pod DualCore i nowsze procki?

17 04 2008 - 17:38

Witam!
Bede zmienial kompa i prosze o doradzenie mi jaka plyte glowna wziasc:


1. Narazie bede brac DualCore 2,4 ale chce zeby plyta miala mozliwosc obslugi nowszych prockow (45nm, co najmniej FSB 1300Mhz albo najlepiej 1600Mhz) zebym mogl kiedys wsadzic cos mocniejszego...

2. Raczej na ddr2, w sumie niewiem jakie oplacalo by sie brac - wiecej niz 800Mhz ??

3. Dysk i nagrywarke mam na ATA - beda jakies problemy jak beda one na jednej tasmie, bo wiekszosc plyt ma chyba tylko jedno gniazdo ATA

4. Plyta raczej chcialbym dobrej firmy, ale bez jakis bajerow (wifi, specjalne chlodzenie itp) no i wiecej niz 300zl to niemoge sobie pozwolic a byloby fajnie jakby bylo mniej:)

Prosze o doradzenie:)

Czy SilverPower wystarczy do DualCore i GF 7300?

16 04 2008 - 11:42

Witam!
Planuje wymiane kompa i mam zamiar kupic: DuaCore 2,4GHz, graf. GF7300 i mam pytanie czy obecny zasilacz ktory mam w kompie sobie z tym poradzi:

SilverPower

+3,3 =25A }
+5=28A } =180W

+12=18A } =216W

-12=0,6A } =7,2W

-5=0,6A } =3W

+5Vsb=2A } =10W

Chodzi mi głównie o to czy te 18A na +12V wystarczy bo procek i grafika beda w tym zestawie zasilane z +12V chyba - dobrze mysle?

Teraz w moim kompie tylko procek zasilany jest z 12V bo grafike mam na AGP.

Jaki program, jakie ustawienia do konwersji filmow dvd?

29 03 2008 - 18:23

Witam! Mam takie pytanie: jaki program najlepiej uzywac do kompresji filmow dvd na avi? Uzywalem AutoGorgiana ale mam problem, bo po skompresowaniu dzwiek nie jest zsynchronizowany rowno z obrazem-jakie ustawienia zastosowac? albo jaki inny program polecacie?

Problem po napelnieniu tuszu

28 03 2008 - 23:13

Witam! Posiadam urzadzenie wielofunkcyjne hp psc 1610. Niedawno napelnialem kolorowy tusz za pomoca strzykawek - problem byl taki ze drukowane obrazki byly tak jakby polaczone z kilku niedopasowanych czesci i tekst na kolorowym tle byl nieczytelny. W zwiazku z tym postanowilem przeczyscic dysze kartdridza za pomoca plynu dolaczonego do zestawu. Odciagnolem napelniony wczesniej atrament za pommoca strzykawki, jednak przy odciaganiu zaczela leciec piana. Glowice zasobnika zanurzylem w plynie do udrazniania, tusz napelnilem ponownie i odciagnooem troche tuszu przez glowice, wszystkie 3 kolory odbijaja sie na chusteczce, jednak problem jest taki, ze to oczyszczenie glowic chyba nie wiele dalo bo tekst dalej jest nieczytelny, a dodatkowo na niebieskim tle pojawiaj a sie rozowe pasy - czego wczesniej nie bylo. Czy przyczyna tego moze byc ta piana w zasobniku? Co zrobic?