Skocz do zawartości


tom100pl

Rejestracja: 10 paź 2010
OFFLINE Ostatnio: 17 10 2010 10:23
-----

Moje tematy

Problem z karta dzwiekowa - brak dzwieku

16 10 2010 - 10:25

Witam wszystkich, moze zaczne od poczatku.Przed zformatowaniem komputera wsztstko pieknie dzialalo ,a problem w tym ze nie wykrywa mi karty dzwiekowej i nie ma dzwieku. zainstalowalem sterowniki do karty graficznej, plyty glownej tylko zgubilem oryginalna plyte ze sterownikami do karty dzwiekowej. Wszystkie te podane na stronie producenta nie dzialaja bo wyskakuje jakis blad podczas instalacji("Your version of Windows Operating System is not supported by this product.Please upgrade to Windows Vista or letter versions before resuming installation"). nawet jakbym chcial cos otworzyc w WMP to wyskakuje jakis komnikat.W panelu sterowania nie wykrywa rzadnych urzadzen.Prosze o pomoc:)

Plyta glowna to : Gigabyte GA-965P-DS4
Procesor: Intel Core 2 Duo
Karta muzczna: Creative x-fi xtreme audio
System XP

komputer do gier za 3000 zł

10 10 2010 - 23:46

witam, zamierzam kupic nowy komputer , cena jaka chce przeznaczyc to 2500-3000 zl :) posiadam monitor klawiature itd .teraz pytanie czy bardziej oplaca sie skladac komputer czy kupic juz zlozony ? komputer ma byc do gier :( Proszę mi polecić jak najlepszy zestaw. Od razu zaznaczam, że chcę go trochę mieć i nie wymieniać od razu :) i zalezy mi na 4rdzeniowym procesorze :)pozdrawiam