Skocz do zawartości


tarantula

Rejestracja: 28 lip 2006
OFFLINE Ostatnio: 15 12 2006 11:10
-----

Moje tematy

[def] Jaki defragmentator?

18 09 2006 - 13:19

Poszukuję dobrego, szyyyyybkiego i darmowego,niezbyt rozbudowanego programu do defragmentacji twardych dysków.Na moim W. XP ten orginalny z widowsa, jak on zaczyna pracę to mój mózg się zaczyna szybciej defragmentyzować niż dysk.Dlatego szukam coś naprawdę fajnego,nieskomplikowanego i szybkiego.Nie musi mieć opcji ustawiania zadań w jakichś określonych godzinach.Aby był wydajny i skuteczny.A tak nawiasem mówiąc ile wg.Was powinna trwać defragmentacja 20 Giga przy procesorze 600MH ?Taki mniej więcej optymalny czas.Pozdrawiam.

[inne] Jak usunć duplikaty plików?

17 09 2006 - 14:35

Witam wszystkich.Chciałbym dowiedzieć się od doświadczonych posiadających dużo większą wiedzę niż ja forumowiczów jak usunąć duplikaty plików bez szkody dla prawidłowego działania systemu.Easy Cleaner znalazł sporo duplikatów ,jednak przestrzega przed pochopnym usunięciem duplikatów przez użytkowników nie dysponujących odpowiednią wiedzą czy doświadczeniem (porada dla takich jak ja).No cóż.Czy zatem jest jakiś pewny wyróżnik duplikatów plików który pozwoli je bezpiecznie usunąć?Przyznam,że je oglądałem,daty aktualizacji są takie same,godziny też,rozmiary i CRC takie same,różnią się tylko niewielkimy różnicami w końcówce nazwy.Może ktoś podzieli się ze mną wiedzą na ten temat.Pozdrawiam. :unsure: