Skocz do zawartości


Zdjęcie

tak sie zyje w polsce posłom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 28 02 2006 - 00:55


Good Job =D

i polecam
tekstyz misia i innych klasykow xDDD

  • 0

#2

Napisano 28 02 2006 - 01:14

ten pierwszy ****to mieszka w lodzi i jezdzi tym posranym hamerem czarnym po miescie posraniec nie lubie go bo ma hamera i do tego ma biuro umnie na ulicy zachodnia 45 albo 43 ciolek i parkuje tym lajnem i ja patrzec nie moge wrrrrrrrrrr

  • 0

#3 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 28 02 2006 - 17:28

linki padly wilder zmin albo kosz
  • 0

#4 dawid2202

dawid2202

    Początkujący

  • 43 postów

Napisano 28 02 2006 - 17:36

co? :| przed chwila ogladalem
  • 0

#5 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 28 02 2006 - 17:40

u mnie nie chodzą...
  • 0

#6 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 28 02 2006 - 21:06

u mnie chodza sasasa
ogolnie to chcialabym taka chate jak ten ziomus :D
  • 0

#7 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 28 02 2006 - 21:58

U mnie raz smiga a raz nie.

Jak chodzi pierwszy filmik.

Koleś nie dorobiłs się na polityce. Jest włascicielem jakiejś firmy (z oświadczenia majątkowego wynika ze to jakaś produkcja materiałów budowlanych, przychód - 12 300 000, dochód - 117 000 PLN.)
Więc jest jakiś cień szansy ze dorobił się tego uczciwie :wink: :wink:
Moim zdaniem jakieś wałki musiał robił. Już sam fakt ze dostał się do sejmu z ramienia Samoobrony jest coś nie tak. :twisted:

A moze mam już taki stereotyp ze kazdy polityk to złodziej. A akurat ten jest tym dobrym który majac kase nie robi tego zysku.
A robi to dla dobra Nas wszystkich Polaków. :wink: :wink:


Drugi filmik super. Miałem polew :D :D :D
Ktoś powie jak to sciągnąć ??
  • 0

#8 paul08

paul08

    Początkujący

  • 61 postów

Napisano 28 02 2006 - 22:05

Mi na jednym komputerze dziala a na drugim nie :D A teraz do rzeczy.
"Ja lubie zloto, ogolnie jestem barzo za zlotem" O.o :| Czasem mi zal takich ludzi Lub haslo w stylu "jest jeden minus - mala garderoba" LOL ma taka chate, takie wozy i jeszcz narzeka :|
  • 0

#9 Slash

Slash

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 28 02 2006 - 22:13

o zadazialalo

piewszy filmik to widzialem kiedys na TVN
wogole dziwie sie ze gosciu ma tyle siana i jeszcze mu sie chce w sejemie bawic

a drugi link suuuper lalem jak male dziecko
  • 0

#10 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 28 02 2006 - 22:13

ja to wylam jak powiedzial, ze chodzil na sportowo i ten łancuch pokazal :D
a drugie moze byc hehe :D
  • 0

#11

Napisano 28 02 2006 - 23:20

ty kruchy ten calu mistrzak czy jakos tak to zaplacil leperowi kase i to nie mala za to ze bedzie liderem obrony kij mu w d*** tylko niech tym lajnem nie parkuje przed moimi oknami:(

  • 0

#12 matsui

matsui

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 03 2006 - 00:23

co za sk****, sory ale mnie zbulwersowali. To niby z poselskiej wypłaty to wszystko? ja dziękuje. Jacy rządzący byli w polsce począwszy od szlachty tacy i Ci durni posłowie też są. Nic nigdy polska nie bedzie się rozwijać. jak takie pijawki bedziemy mieli. Za dobrze oni mają, nie dość że mają wypłety, 13-stki i takie tam. To wszyscy mają za friko leczenie, autobusy (ale i tak samochodami jeżdża bo mają benzyne za free). To jeszcz robią sie za jakiegoś afroamerykańskiego gibola i obwieszają się zołotem. Mają HAmmera :? Co to ma być??? i nibo oni robią coś dla kraju??? chyba tylko siedzą (i to żadko) w swoich gabinetach, czy na głosowaniach. To normalnie paranoja. Inne kraje mają z nas polewe, bo nasi politycy razem mają więcej limuzyn niz posłowie z ich krajów(nawet w Angli!!). Są to ludzie głupi i głupio żyja. To jest nasz a POLSKA właśnie. Nie dość że w kraju piszczy. Jeśli chodzi o wydawanie kasy na państwo to potrawią co do kilku tyś się doliczyć, czy aby ktoś nie zadużo dał. Nie wspomne już o budowie autrostad. Ludziiieeeee......

  • 0

#13 luk20

luk20

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 01 03 2006 - 00:55

Najczęściej jest tak że ci politycy przed tym jak zostali politykami prowadzili i prowadza swoje firmy kiedy firmy sa bardzo zadłużone wtedy taki polityk spłaca długi i jeszcze bardzo duzo mu zostaje w kieszeni z tego co zarobi ze swojej kadencji w sejmie. Czyli nie dość że zarabia jeszcze w sejmie to prowadzi swoje działalności w szeroko pojętym biznesie tak to u nas jest to by tłumaczyło skąd maja tyle hajsu.
  • 0

#14 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 01 03 2006 - 01:16

ty kruchy ten calu mistrzak czy jakos tak to zaplacil leperowi kase i to nie mala za to ze bedzie liderem obrony kij mu w d*** tylko niech tym lajnem nie parkuje przed moimi oknami:(


croc ziomala z miasta nie znasz ?? :D :D :D Piotr Misztal
Tybardziej ze parkuje pod Twoim oknem zagadał być coś do sąsiada :mrgreen: :mrgreen:
Moze jakąś posade by Ci załatwił :mrgreen: :mrgreen:
A co On gorszy jest ?? dlaczego nie moze swojego super wozy pod Twoim oknem ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba ze Ci lakier zarysował to inna sprawa :mrgreen: :mrgreen:

PS.
Sprawdzałeś jakie ma radio w samochodzie ?? :twisted: :twisted:
  • 0

#15 waclaw

waclaw

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 01 03 2006 - 01:39

i blondyneczka sie po domu krecila, czego on tam nie ma XDDDDDDD

"linki padly wilder zmin albo kosz"
;O
  • 0

#16

Napisano 01 03 2006 - 12:08

ty kruchy ten calu mistrzak czy jakos tak to zaplacil leperowi kase i to nie mala za to ze bedzie liderem obrony kij mu w d*** tylko niech tym lajnem nie parkuje przed moimi oknami:(


croc ziomala z miasta nie znasz ?? ;) ;) ;) Piotr Misztal
Tybardziej ze parkuje pod Twoim oknem zagadał być coś do sąsiada :mrgreen: :mrgreen:
Moze jakąś posade by Ci załatwił :mrgreen: :mrgreen:
A co On gorszy jest ?? dlaczego nie moze swojego super wozy pod Twoim oknem ?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: chyba ze Ci lakier zarysował to inna sprawa :mrgreen: :mrgreen:

PS.
Sprawdzałeś jakie ma radio w samochodzie ?? :twisted: :twisted:


to nie jest sasiad :( sasiad ma poloneza a nie hamera ,jak by byl moim sasiadem to dal by mi sie niem choc raz przejechac po pierwsze

radjo sprawdzilem ma standart jakie jest matowane w hamerah cywilnych, do tego alu fele i to nie male

a posady u niego niechce bo go nie lubie ciula jednego :(;):D:D:D:D

a co do tego czy jest gorszy: pewno i tak nie moze sie rownac do mojej fury :D:D:D:D:D i tak go kiedys przyceluje :D

a tera sie przeprowadzam i bede mial inne go sasiada BELKE tylko ze on nie ma hamera ;) Dantes twuj ulubiuny wykladowca :P
  • 0

#17 Puma

Puma

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 02 03 2006 - 11:38

Croc nie wyprowazdzaj sie :mrgreen: :mrgreen: Mam dla Ciebie dobra wiadomość :D :D

Kontrowersyjny, łódzki poseł Samoobrony Piotr Misztal, znany m.in. z posiadania Hummera nabył kolejny samochód - Mybacha!


Poseł kupił ten samochód w USA, a właśnie wczoraj odebrał z niemieckiego portu i przyprowadził do Polski. Samochód kosztował 300 tysięcy dolarów, czyli około miliona złotych - informuje "Ekspress Ilustrowany".

Jak pisze gazeta to trzeci, może czwarty tego typu samochód w Polsce.


- Zastanawiałem się, czy kupić Maybacha, Rolls-Royce'a, czy Bentleya. Pojechaliśmy więc do dealera i kazaliśmy sobie pokazać wszystkie trzy auta. Bentley był o połowę tańszy i nie tak komfortowy, zaś Rolls-Royce zbyt archaiczny. Zdecydowałem się na Maybacha i nie żałuję. Zresztą tam zapłaciłem o wiele mniej niż chcieli w Polsce" - powiedział Misztal gazecie.


Dwunastocylindrowy silnik Maybacha ma moc 550 KM i osiąga maksymalny moment obrotowy 900 Nm. Tym samym jest to jeden z najsilniejszych jednostek stosowanych w seryjnych samochodach osobowych.

Maybachy, które są produkowane krótszej (57) i dłuższej (62) wersji debiutowały na rynku w 2002 roku. Mniejszy samochód kosztuje w Europie 310 tysięcy, a większy - 360 tysięcy euro.

To jednak nie koniec motoryzacyjnych planów posła Samoobrony. Jak pisze "Ekspress Ilustrowany" wkrótce do Europy przypłynie warto 100 tysięcy dolarów Mercedes SL500. Dla narzeczonej...

za Interia.pl


Teraz jak zaparkuje takie cudo pod Twoim oknem pomyśla ze to Twoje :D
  • 0

#18

Napisano 02 03 2006 - 13:45

no to tera juz naprawde go nie lubie lolek jeden


nik napewno tak nie pomysli ze to moje autko bo ja jak bym mial takiego to bym w nim spal z klamka albop z dwoma :D;):D:D:D:D:D:D:D:D

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych