Skocz do zawartości


szybki10

Rejestracja: 16 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 25 10 2015 21:05
****-

Moje posty

W temacie: CANON BJC 2000

23 03 2011 - 21:26

a można prosić jakiegoś linka np do allegro jak on wygląda ;) . To ma być taki >> http://allegro.pl/nowy-kabel-lpt-okazja-i1503289937.html ?? czy zakończony wejściem USB bo takie to są po 2 złote:)


Tak ma być taki jak na allegro

W temacie: CANON BJC 2000

22 03 2011 - 20:45

Potrzebujesz kabla LPT

W temacie: Rhino i845-M4E - zakup pamięci RAM

16 03 2011 - 05:30

witam! mam pytanko. Posiadam kompa - staruszka bo ma 10 lat. Windows XP, Pentium IV CPU 1.5 GHz, 384 mb RAM, dysk twardy 20GB, karta graficzna NVIDIA RIVA, TNT2 Model 64.
Dysk mam zapełniony w połowie. Trochę wolno chodzi komp np. przy przeglądaniu stron www. Ile taki procesor moze pociągnąc RAMu? czy jak dokupię 128 mb aby w sumie było 512 mb pomoże w roziązaniu tego problemu? Jeśli post umieściłem w złym miejscu to sorki i proszę o przeniesnie


Jeżeli nadal chcesz użytkować ten komputer np do przeglądania stron.To dołożenie ramu poprawi trochę sytuację,ale na spektakularne efekty nie ma co liczyć.Jeśli już to dołóż 512 ramu.Dopasuj XP pod kątem uzyskania najlepszej wydajności. Powyłączaj zbędne usługi i programy startujące z systemem.Zainstaluj przeglądarkę najmniej obciążającą system.Zaraz pewnie polecą na mnie gromy.Ale wydaje mi się ze swoich obserwacji że to będzie Chrome,w następnej kolejności opera potem Firefox.Najnowszy Internet Eksplorer nie dla Ciebie :)),ewentualnie pozostań przy wersji przeglądarki którą masz.

Pozdrawiam

W temacie: Air Live WL-5460AP

11 03 2011 - 12:14

Musisz znaleźć opcję "Manual MAC Clone - to opcja ręcznego wpisania adresu MAC. Po zatwierdzeniu ustawień wpisany adres MAC będzie
adresem MAC WL-5460AP".To co ci napisałem ,napisałem z instrukcji tego urządzenia,ponieważ ja takiego nie posiadam.Adres mac jaki tam wpiszesz musi być adresem mac twojej bezprzewodowej karty sieciowej do której wcześniej miałeś podpięty kabel od dostawcy.Jak sprawdzić jaki masz adres mac na karcie bezprzewodowej ?.Uruchom wiersz poleceń (cmd) i wpisz: ipconfig /all znajdź swoją kartę i tam gdzie piszę adres fizyczny jest twój adres mac,skopiuj go i wpisz do urządzenia,zapisz zmiany i powinno działać.

W temacie: Nie moge usunąć hasła

11 03 2011 - 11:34

Próbowałeś ?. Vista w service pack zablokowała wejście przez tryb awaryjny.