Skocz do zawartości


Zdjęcie

szukam drukarki w miare dobrej i taniej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tymbark01

tymbark01

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 22 01 2010 - 15:52

Witam ...tak jak w temacie szukam drukarki w miare dobrej i nie drogiej...
zalezy mi na druku dwustronnym i tanich kosztach eksplatacji (tusze,zamienniki)
nie zalezy mi na mega dobrej grafice czy zdjeciach...a jedynie na ekonomii bo co jakis czas
potrzebuje drukowac zwykle proste ulotki...zastanawialem sie nad Canonem pixma IP 3600 ,szukalem opini na temat ale
nic specjalnego bo zadnych konkretow...mysle tez nad jakims HP tylko nie wiem co lepsze canon czy hp bo miedzy tymi dwoma markami bym
wybieral...prosil bym o konkrety modeli drukarek co polecacie i nie pochlania szybko tuszu...Pozdrawiam z gory dzieki za podpowiedz

  • 0

#2 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 22 01 2010 - 22:10

Canonem pixma IP 3600 ta drukarka jest drukarką fotograficzną, po co ci drukarka co potrzebujesz drukować dwustronnie i czy musi być to druk dwustronny automatyczny czy może być ręczny?.

  • 0

#3 tymbark01

tymbark01

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 01 2010 - 15:05

nie znam sie na drukarkach dlatego chcialem zasiegnac porady...znajoma mowila ze ta canona malo tuszu bierze dlatego o niej wspomnialem...
lepiej jak by byl to automatyczny wiadomo...ale jesli bedzie reczny to tez jakos bedzie...nie wiem czy to prawda ale slyszalem ze atramentowa jak robi dwustronnie to przebija ?? ogolnie chcialbym widziec co sie oplaca i jaki model jest wydajny na moje potrzeby drukowania zwyklych prostych ulotek... Pozdrawiam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych