Skocz do zawartości


zasilacz jakie powinien miec parametry do dericom fx 5600

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: zasilacz jakie powinien miec parametry do dericom fx 5600


Jak składa się komputer?

Koledzy dobrze to opisali , ale ja dodam coś od siebie tak po chłopsku. W skrócie: Procesory dzielimy na AMD ( AM2) i Intel (775) Oczywiście w grę wchodzą tyko procesory 2 i 4 rdzeniowe. Wsród Intela warto brac procesory w procesie 45nm. W przypadku zastosowań graficznych lepszym wyborem będą procesory 4 rdzeniowe,np: Q6600 . Q9300 , Q9450.Do gier lepszy będzie 2 rdzeniowy ponieważ gry nie...
  • Archiwum
  • napisane 11 10 2008 19:52
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 1588

Kupujemy nowy komputer do gier

Ostatnia aktualizacja 08.07.2008Chciałbym w tym wątku poruszyć parę spraw dotyczących wyboru komponentów przy kupnie nowego komputera. Co prawda jest wszedzie mnóstwo watków z przyklejonymi gotowymi zestawami za daną cenę, ale wielu osobom nic to nie mówi a ja tutaj chciałbym omówić to z trochę innej strony. Mam nadzieję że pomoze to troche osobom które mają zamiar kupowac nowy komputer, a nie...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61439

Czy ten zasilacz bedzie dobry do 9600GT

Uni częściowo oni i ty masz rację z powtarzaniem się że dane zasilacze z danych firm i o danej mocy siadają. Tylko że to patrzenie wynika z wpływu sugestii opinii innych na nas, do tego dochodzi że ktoś podłącza nie odpowiedni zasilacz do nie odpowiedniej konfiguracji sprzętu. Potem zdziwiony że sasilacz nie wydala i...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

[FAQ] Wszystko o zasilaczach , jaki wybrać itp.

Co to jest zasilacz komputerowy?Zasilacz komputerowy stanowi tak naprawdę serce komputera - dostarcza prąd elektryczny do wszystkich podzespołów komputera, takich jak procesor, płyta główna, pamięć, karta graficzna jak również do dysków twardych, czy napędów. Zasilacz...

Asus Eee PC 1215B recenzja

Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow, ale klawiatura i Windows niemiecki Model 1215B-BLK151M, ktorego jestem posiadaczem jest chyba najslabszym z modeli opartych na nowym APU (karta graficzna zintegrowana z procesorem) od AMD dostepnych na rynku.Jednordzeniowy procesor, zaledwie 1GB pamieci RAM, dysk...

Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Komputer dla architekta za 7000 pln

Uaktualniłem listę o Wasze porady.1) Zmieniłem chłodzenie CPUzhttps://www.morele.net/chlodzenie-cpu-cooler-master-v8-gts-vapor-chamber-rr-v8vc-16pr-r1-608460/nahttps://www.morele.net/chlodzenie-cpu-be-quiet-dark-rock-pro-3-bk019-625558/ Czy dobry wybór ? Następnie mam pytanie o zasilacz ? czy może mi ktoś podać konkretny dobry model? Czy ten...

Jaką kartę graficzną wybrać?

Witam. Najpierw podam specyfikacje techniczna mojego kompa:Processor: Intel Core™2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs), ~2.4GHzPamiec: 3GB (3072MB) RAMDysk twardy: 492 GBKarta graficzna: nVidia GeForce EVGA 8800 GT 512MB GDDR3 KO OverClocked 675/1675/975System operacyjny: Windows Vista Home Premium 32-bitZasilacz:...
  • Karty graficzne
  • napisane 30 05 2010 12:43
  • Odpowiedzi: 5
  • Wyświetlenia: 7696

jaki zasilacz do Radeona x1950 Pro

Ostatnio kupilem sobie Radeona x1950 Pro 512mb bo zamierzam troche pograc a na obecnie posiadanym gf6600 stawalo sie to coraz trudniejsze. Przegladajac internet doszedlem do wniosku ze chyba powinienem rowniez zainwestowac w nowy zasilacz gdyz wymagania tej karty sa podobno calkiem duze jesli chodzi o pobor pradu....
  • Archiwum
  • napisane 02 10 2008 17:57
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2020

Jakiego laptopa lepiej zakupic?

Tylko pamiętaj, że będziesz musiał dokupić zasilacz, bo USA jest inne napięcie i częstotliwość (110V/60Hz).Nie wiem ile taki zasilacz kosztuje ale to wydatek rzędu 150 zł.Właśnie że niebedzie musiał kupowac zasilacza one sa na napiecia (przynajmiej ja tak mam a jestem przekonany...
  • Archiwum
  • napisane 14 11 2006 22:13
  • Odpowiedzi: 723
  • Wyświetlenia: 109892

Komputer do gier 2500-3000

Witam, znalazlem zestaw na waszym forum, za 2500zl :Procesor: Intel Core i5-2310Płyta główna: Gigabyte GA-B75M-D3VPamięć RAM: Kingston HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3Karta graficzna: XFX HD6870 Dual Heatpipe 1GBDysk twardy: Digital Caviar Blue, 3.5'', 500GBNapęd optyczny: LG SuperMulti SATAZasilacz: Aerocool E80-500Obudowa: SilentiumPC Brutus 430 Pure...

Kupujemy nowy komputer do gier

Teraz zaczyna się odwracanie kota ogonem, czego nie lubię:380 jest najlepszym wyborem dla starych lini 5V i nawet nie powinien sie znaleźć w porównaniu.Sam go podałeś jako przykład, ja się tylko odniosłem jak to wyglada u konkurencjiPoza tym 400 jest tańsza. Ten Antec ma jest droższy a co za to dostajemy? Pare W więcej,Jak Tagan ma wiekszą moc to jest...
  • Kosz
  • napisane 17 08 2007 12:20
  • Odpowiedzi: 83
  • Wyświetlenia: 61439

nowy komp do ~1600

Witam, w wakacje mam zamiar kupic sobie nowego kompa i podaje jego parametry:Procesor: Core 2 Duo e4300Płyta główna Abit AB9Karta graficzna Galaxy GeForce 7300GT 128mb + zalmanPamięć RAM: Kingston HyperXdo tego zestawu pasuje tez jakis 500w zasilacz ale nie mam pojecia
  • Archiwum
  • napisane 11 05 2007 19:25
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1172