Skocz do zawartości


z 5303

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: z 5303


[INTEL] Dziwny problem z temp. procesora. Pentium P4

Zacznę tak od kilku miesięcy miałem problem z kartą grafiki RX550, przestał działać wentylator na niej ale nie sprawiało to dużego problemu ponieważ nie wykorzystywałem pełnej mocy karty i komputer działał w miarę normalnie. Więc nie zdecydowałem się na wymianę karty. Jednak ostatnio problem się nasilił i nawet przy używaniu tylko przeglądarki internetowej komputer potrafił się wyłączać po...
  • Archiwum
  • napisane 27 01 2008 19:04
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 1275

Twój program antywirusowy

Panda AntiVirus - 2Co znaczy to wyróżnienie na kolorowo Pandy? Bardzo mnie to ciekawi... Moim zdaniem najlepszy jest ten program, który jest najszybszy w publikacji sygnatur nowych wirusów. a w tym względzie Panda nie odbiega od innych czołowych. Posiadam aktualnie wersje Antivirus+Firewall 2008 i w czasie mojego 2letniego jej używania nigdy mnie nie zawiodła (zaznaczam, że używałam też innych...

Jak zdjąć simlocka z Samsunga SGH-L760

Wystarczy iść do salonu play a oni zdjemą locka za drobną opłatą Ale ty pewnie o tym wiesz... Cóż szukałem tego trochę, bo chciałem ci pomóc i muszę stwierdzić, że z samsunga trudno będzie zdjąć locka bez opłatyHe he o tym Playu to nie wiedziałem....ale trzeba kasiorke płacić a ja chcę tak sam w domu się z tym uporać!! Ale jak się nie da to będę płacił!Pozdropremo18
  • Kosz
  • napisane 15 09 2007 15:19
  • Odpowiedzi: 17
  • Wyświetlenia: 13462

Czy zestaw za 666zł będze wystarczająco wydajny ?

2GBant40 Nie zgodzę się z Tobą do końca, jeśli ma już kupić tak drogie części to niech zbiera i kupi naraz przynajmniej części zdążą stanieć zanim nazbiera.chce mu uswiadomic ze za 660zl nie zlozy komputera jezeli ma zamiar grac np NFS carbon jak wymienil, bez C2D nawet z taka karta jak 1950pro czy 7900gts bedzie przycinac a co to da 2G ramu z lichym procesorem, wkoncu to on postawil sobie tak...

  • Archiwum
  • napisane 14 09 2007 16:56
  • Odpowiedzi: 9
  • Wyświetlenia: 1298

Internet Explorer nie wyświetla stron przy włączonym Gadu-Gadu

Probowałeś na innych przeglądarkach? Może firewall blokuje ci dostęp do internetu, sprawdź w ustawieniachNie bardzo wiem jak sprawdzić czy firewall blokuje dostęp czy nie. Nie próbowałem na innych przeglądarkach bo nie mam dostepu do netu z kompa (posta pisze z telefonu przez wap) Jeżeli wiesz jak coś z tym zrobić to napisz proszę.Z góry wielkie dzięki
  • Windows Vista
  • napisane 14 09 2007 22:24
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3213

Trend Micro Internet Security - jak odinstalować?

Logi z FRSTAdditional scan result of Farbar Recovery Scan Tool (x64) Version: 11-03-2015Ran by TK at 2015-03-17 05:33:59Running from C:\Users\TK\DownloadsBoot Mode: Normal============================================================================== Security Center ========================(If an entry is included in the fixlist, it will be removed.)AV: Trend Micro Internet Security (Enabled -...
  • Oprogramowanie
  • napisane 15 03 2015 12:10
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 6337

Dodatkowe opcje gadu-gadu uruchomione z CMD

Nowe Logi z OTLOTL logfile created on: 8/5/2013 10:21:31 PM - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 Folder = C:\Users\tomek\Downloads64bit- Home Premium Edition (Version = 6.1.7600) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 8.0.7600.16385)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd1.97 Gb Total Physical Memory | 0.33 Gb Available Physical Memory |...