Skocz do zawartości


wł kamera g550

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: wł kamera g550


laptop lenovo G550 - problem z kamerą

Mam problem z uruchomieniem kamery w laptopie lenovo G550 ( Model: 20023)Próbowałem zainstalować sterowniki ze stron http://consumersupport.lenovo.com/ot/en/driversdownloads/Drivers_Show_2273.htmlhttp://consumersupport.lenovo.com/en/DriversDownloads/drivers_list.aspx?CategoryID=600154Nie dało to rezultatu:
  • Notebooki
  • napisane 07 01 2011 11:00
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 10816

Problem z kamerką..

Cześć, Mam problem z kamerą internetową  jest  to jakaś tania kamerka ;bez dołączonych sterowników, ale mimo wszystko windows 7 instalował coś niby po podłączeniu i jakoś pięknie działało od kilku miesięcy bez rzadnego problemu. Teraz gdy próbuję rozmawiać na skype pokazuje tylko...

[Sprzedam] Wideorejestracja do samochodu

Najtańszą a przy okazji najprostszą w obsłudze kamerą samochodową, dzisiaj dostępną na rynku, jest Xblitz X-One. To kamera o małych rozmiarach, którą można umieścić w dowolnym miejscu w samochodzie, dzięki przyssawkom. Mimo małych formatów, ma liczne funkcje, które przyzwolą na pozyskanie filmu i dźwięku najlepszej...
  • Ogłoszenia
  • napisane 13 11 2014 22:08
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1906

Smartfon za 300zl - ASUS Zenfone 4 faworyt

Potrzebuje pomocy w wyborze telefonu z systemem android, rozdzielczoscia min. 800pix. i w miare OK kamerka. Na razie biore pod uwage tel:Asus Zenfone 4 - faworyt, jesli chodzi o parametry troche ciezki, ale ma 8 GB pamieci, 1 GB RAM, wyswietlacz IPS TN gorilla glass, procesor Atom Dual-core 1.2 GHz. I dosc solidne wykonanie. Za to słabo swieci matryca(ale...

Dziwny problem

Od zawsze dla jaj świetnie się bawiłem na omegle aż pewnego dnia nie widziałem żadnych kamer mam windows xp , sprawdzałem czy nie mam wiusów używałem otl combo fix , no java od nowa klikałem zezwól i tak dalej , na omegle ciągle wyszukuje mi czarne obrazy i na innym czacie tak samo . ja mam kamerke ja siebie widać...
  • Windows XP
  • napisane 01 08 2014 01:33
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 6088

Tablet 7cali z dobrym fotoaparatem

Większość tabletów ma tylna kamerę 2 Mpix, które wykonują słabe fotki;Zastanawiam się na kilkoma modelami:1. Asus MeMO Pad HD 7 - kamera 5 Mpix; minus brak modemu 3G; cena 699 zł;2. Lenovo A3000 - kamera 5 Mpix, dwa sloty na karty SIM; minus pamięć 4GB; cena 899 zł;3. Asus...

Brak obrazu z kamery internetowej Microsoft Life Cam VX-800

Witam Mam Kamerke Microsofr Life Cam VX-800 ,Kiedy załączam kamerkę do komputera i czy wchodzę na skypa czy inne tego typu komunikatory nie ma obrazu jest sama czerń co dziwnie wczesnej mi działała sprawnie kamerka próbowałam sprawdzać na innej ...

kamera cyfrowa jako kamera internetowa

Witam, szukam sposobu podłączenia rejestratora audio/video ZOOM Q3HD jako kamery internetowej. W jaki sposób podłączyć tę kamerkę do komputera, by mogła służyć jako kamera internetowa? Słyszałem, ze istnieją jakieś sposoby podłączania kamer...

Duża ilość topowego sprzętu na sprzedaż - karty graficzne, procesory, płyty główne, routery, zasilacze, kamery internetowe i wiele innych!

Cześć, zachęcam do wzięcia udziału w aukcjach, na których sprzedaję dużą ilość niesprawdzonego sprzętu komputerowego. Po więcej szczegółów zapraszam na...
  • Giełda
  • napisane 12 05 2017 12:00
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 1930

Niedziałająca kamerka - laptop

Posiadam laptopa marki Asus. Kamerka nie działa. Próbowałam instalować sterowniki, odinstalować i instalować od nowa kamerkę i nic. Gdy włączam programy typu LifeFrame lub kamerki internetowe lampka obok kamery świeci się na zielono, jednak...

Problem z Far Cry4

Witam Was.Mam taki dziwny problem. Otóż grałem w far cry 4 bez żadnych problemów, śmigało bardzo fajnie ( ogółem polecam, super giereczka ) i pewnego dnia po odpaleniu zaczęły się dziać dziwne rzeczy, Przy celownikach laserowych łuku i zwykłych broni nie ma czerwonej kropki od laseru, gdy robię zoom z kamery jest czarny obraz, w niektórych momentach jak...
  • Gry
  • napisane 22 11 2014 01:38
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2862

Laptop na studia informatyczne [3000PLN]

A co myślicie o takim zestawie:Laptop 13" (duża mobilność) - bez systemu oraz ze zintegrowaną grafiką (nie będę grał, tylko programował etc), jednak za to z 8GB RAM + i5 + SSD.Do tego jakiś zew. monitor (do pracy na stancji) oraz klawiatura, mysz i zew. kamerka na monitorze. Tutaj na szybko 3 w/w notebooki:http://tnij.org/wl8lh9y Tylko dochodzi kilka...

Obrócona kamerka do góry nogami.

Aby rozwiązać problem, trzeba zainstalować prawidłowy sterownik producenta kamery. Przywołaj Menedżer urządzeń i przywołaj właściwości kamery. Znajdziesz tu numer modelu, który wprowadzisz w wyszukiwarce internetowej, aby znaleźć właściwy sterownik. Gdy go pobierzesz i zainstalujesz, obraz z ...

Kamerka internetowa - Którą wybrać?

Szanowni Państwo, Chciałbym zakupić kamerkę internetową. Do dyspozycji mam do 200 złotych, przy czym nie chcę przepłacać. Kamera ma posłużyć do nagrywania audycji na żywo - czyli ja będę grał a w którymś rogu będzie małe okno z moją twarzą. Głównie zależy mi na tym aby kamerka...