Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obrócona kamerka do góry nogami.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rocks12

rocks12

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 02 08 2014 - 21:45

Witam, po resecie komputera mam problem, moja kamerka jest obrócona do góry nogami, sprawdziłem aktualne sterowniki kamerki i są zainstalowane najnowsze. Próbowałem wgrać nowe znajdując je na innych forach dot. tego samego problemu co ja i za każdym razem jak włączam plik odpowiadający za instalację sterownika pojawia mi się taki błąd: http://scr.hu/1twl/2os90

Ale mniejsza o to (tak sądzę), posiadam laptopa ASUS
Rodzaj kamerki: USB2.0 1.3M UVC WebCam,
Dodam również, że jestem zielony jeśli chodzi o komputery i jeśli zostałaby udzielona mi pomoc to prosiłbym o wyjaśnienie jak dla "ciemniaka", oraz to, że przeszukałem różne tematy i nie uzyskałem pomocy dot mojego problemu.
Pozdrawiam.
 

 



  • 0

#2 Qauke

Qauke

    Expert

  • 5 156 postów

Napisano 03 08 2014 - 00:44

Aby rozwiązać problem, trzeba zainstalować prawidłowy sterownik producenta kamery. Przywołaj Menedżer urządzeń i przywołaj właściwości kamery. Znajdziesz tu numer modelu, który wprowadzisz w wyszukiwarce internetowej, aby znaleźć właściwy sterownik. Gdy go pobierzesz i zainstalujesz, obraz z kamery powinien być prawidłowo wyświetlany na ekranie monitora. Jeśli się nie uda, przywołaj właściwości kamery w Menedżerze urządzeń i identyfikatory VID (Vendor ID) i PID (Product ID). Za ich pomocą poszukaj sterownika w Internecie i zainstaluj go.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych