Skocz do zawartości


wgr614 instrukcja

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: wgr614 instrukcja


Problem z Routerem nie wykrywa sieci

Siema,Mam laptopa i chciałem sobie w domu zrobić sieć bezprzewodową, ale jest problem i zaraz wyjaśnie jaki.Kupiłem router Netgear WGR614 i chciałem go skonfigurować jednak coś jest nie tak.Konfiguruje za pomocą instalatora, który był wraz z routerem.Problem pojawia się gdy ma wyszukać...

Simlock Nokia Wszystkie Modele Kazda Sieć

AUTOMAT 24HOferujemy usługę odblokowania telefonów Nokia z każdej sieci za pomocą koduBez wychodzenia z domu – bez utraty gwarancjiZaufało nam już kilka tysięcy osób.Tutaj znajdziesz instrukcje do zdalnej kalkulacjiTylko u nas otrzymujesz ZA DARMO program oraz instrukcje, dzięki którym bezproblemowo odczytasz...
  • Simlock Nokia
  • napisane 24 10 2014 19:24
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 16254

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).2. Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-).3. Torba ASUS...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2066

► FIFA 17 - Poradniki, Wskazówki i Triki !

Witajcie! Ja jestem Paatrick1 i tworzę od mniej więcej dwóch lat (z dość dużymi przerwami) kanał z poradnikami i trikami do FIFY. Na kanale oprócz najnowszych poradników do FIFY 17, znajdziecie poradniki do FIFY 15 oraz do FIFY 16. Mam nadzieję, że nagrane przeze mnie materiały będą dla was pomocne ! A więc nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić na swój kanał. W razie pytań zachęcam do...
  • Gry
  • napisane 28 03 2017 12:38
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 6652

Jak podłączyć i zaisntalować drukarkę wielofunkcyjną Ricoh?

Witam.W firmie, w której pracuję posiadamy drukarkę wielofunkcyjną Ricoh Aficio 2035e.Kupiliśmy nowy komputer (system Windows 7), jednak nie wiem do końca jak podłączyć do niego drukarkę, brak mi w tym zakresie doświadczenia.Drukarka jest podłączana do komputera bezpośrednio do wejścia typu RJ-45, z wejściem chyba jest wszystko w porządku, po podłączeniu zapalają się zielone diody.Znalazłem w...

Rozbudowa Toshiba Satelite L30-134

Tak jak już wcześniej pisałem płyta główna to jakiś no name, ale udało mi się ustalić typ chipsetu. JEst to ATI Xpress 200M. Znalazłem przy okazji jeszcze ciekawą nieoficjalną instrukcję serwisową:https://sites.google.com/site/l30tipstricks/home/nieoficjalna/ToshibaSatelliteL30.zip?attredirects=0 Nie wiem kiedy dokładnie została ona stworzona....
  • Notebooki
  • napisane 08 02 2014 02:33
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 7356

Problem z UPS PowerWalker VI 1000T/HD

WitamMam duże problemy z tym UPS, zestaw komputerowy jeszcze do mnie nie dotarł na razie mam UPS i monitor.1.UPS chciałem naładować. Po podłączeniu do prądu celem naładowania sam mi się włączył i nie chce się wyłączyć gdy klikam przycisk. Ekran po jakimś czasie się wyłącza ale radiatory cały czas chodzą głośno.2. Tu już moja wina. Byłem świadomy z recenzji, że podłączyć mogę kablem IEC 320,...

[Sprzedam] Laptop + telefon + akcesoria = zestaw ASUS

Witam serdecznie. Na aukcji oferuję zestaw ASUS. http://allegro.pl/show_item.php?item=5817043911 Cena: Licytacja od 1550 zł bez ceny minimalnej. W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech.2. Mysz ASUS.3. Torba ASUS.4. Notebook ASUS VivoBook.5. Smartfon ASUS Zenfone 4.6. Clear Case - etui marki ASUS do smartfona ASUS Zenfone...
  • Giełda
  • napisane 24 11 2015 01:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1919

Śmieszne obrazki

Instrukcja używania toalety: 

Test Thermaltake Contac 39

Niedawno postanowiłem do swojego komputera zakupić chłodzenie inne niż box'owe. Sam w sobie jakoś specjalnie rozrzutny nie jestem, więc zainwestowałem w sprzęt marki SilentiumPC, a dokładnie w model Spartan. Bardzo znane chłodzenie wśród tych "tańszych". Od tego czasu sądziłem, że to naprawdę dobre chłodzenie. Nie mniej jednak, ostatnio w moje ręce trafił schładzacz firmy...

kierownica xbox360

Mam problem,zakupiłem kierownicę cobra sepang sw8080 pro.Bez problemu działa na pc,lecz po podłączeniu do xboxa 360 nie działa.Robię wszystko według instrukcji,podłączam pad do kierownicy,drugim kablem kierownice do konsoli,i zero reakcji.Pad oczywiście wyłączony.Gdzie może być problem?.W instrukcji jest napisane aby...

► FIFA 17 - Poradniki, Wskazówki i Triki !

 FIFA 17 - Poradnik #9 Dalekie Strzały (LONG SHOT) | INSTRUKCJA | TUTORIAL  https://www.youtube.com/watch?v=gUZtrKXdgjM FIFA 17 - Poradnik #8 Rzuty Wolne | INSTRUKCJA | TUTORIAL  https://www.youtube.com/watch?v=z4GooTnZuCs
  • Gry
  • napisane 28 03 2017 12:38
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 6652

Opis zdjęcia Sim-Locka z Samsung G600 i J700

WitamZanim znalazłem to forum i owy temat i tutaj napisałem posta grzebałem po necie znalazłem te same instrukcje jak zdjąć kody z telefonu J700Mój telefon to dokładnie J700V z niemieckiego vodafone. Telefon miał dwie blokady Network lock  i Subset lock. Po wykonaniu owych instrukcji udało mi sie zdjąć tylko...
  • Simlock Samsung
  • napisane 03 04 2008 16:30
  • Odpowiedzi: 53
  • Wyświetlenia: 198990

LG L90 sciagniecie simlocka

Witajcie.Potrzebuję pomocy przy samodzielnym ściągnięciu simlocka w LG L90 z salonu orange, przeszukałem dużo for lecz nigdzie nie uzyskałem poradnika jak to zrobić. Jestem lajkiem w tych sprawach ale z instrukcją myślę, że sobie poradzę Dodam, że odblokować kodem nie mogę. Wpisując na klawiaturze numerycznej 2945#*405# i wejściu w blokadę sieci...
  • Simlock LG
  • napisane 11 12 2016 14:29
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 17299