Skocz do zawartości


t290i

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: t290i


Telefon wariuje

Witam,Mam SonyEricssona T290i. Nie ma on zbyt wiele pamięci. Ostatnio wgrałem parę tapetek (z samochodami i fajnymi dziewczynkami , miałem niewielę wolnej pamięci. Wgrywam ostatnią tapetkę - patrzę, mało pamięci zostało, ale jeszcze się wciśnie a potem miałem usunąć jakiś dzwonek lub tapetę żeby trochę miejsca zwolnić. Wchodzę w obrazki, pojawiła się...

Zwiększenie funkcjonalności T290i

Tak Ten program jest do każdego rodzaju komórki Ot palnął! Toż to tylko do Nokii jest! Ja mam Sony Ericssona T290i! Jak nie wiesz to nie pisz

Telefony

no to ja mam już swojego Sony Ericssona T290i już pare lat, bez nadmiaru funkcji, jeszcze nie miałem z nim problemów, ledwie znalazłem działający z moim telefonem program przez który moge jedynie przesyłać pliki z kompa na telefon (nie odwrotnie), sam robie dla niego dzwonki na anvil studio, przesyłam je MMS-em do kumpli, mały, ale czytelny i kolorowy...

Zwiększenie funkcjonalności T290i

Jak zwiększyć funkcjonalność tego telefonu? Jeżeli wgrać firmware to jaki, skąd go wziąć, i w jaki sposób wgrać? Z kablem USB będzie ciut trudne, bo bardzo trudno znaleźć program, który w pełni działałby z moim telefonem.