Skocz do zawartości


radeon 7500 jaki directx

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: radeon 7500 jaki directx


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:...

Jakiego laptopa lepiej zakupic?

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Karty najniżej w chierarchii w danej kategorii generuja obraz w podobnej wydajności niezaleznie od wsparcia danego DirectX np. Geforce 440GO, Radeon 9000 jest podobnej wydajności co X200 choć nie wspiera PS i VS (DirectX...
  • Archiwum
  • napisane 14 11 2006 22:13
  • Odpowiedzi: 723
  • Wyświetlenia: 109671

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Karty Ati ->

Lista już wpisanych kart graficznych ATI :1.Radeon HD38502.Radeon HD38703.Radeon X1950 Pro4.Radeon HD2900 Pro5.Radeon X800 GT1.Radeon HD3850:Wirtualna Pamięć :...
  • Archiwum
  • napisane 05 01 2008 15:33
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3060

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Dyskusja na temat kart graficznych

Więc wątek ten służy do rozmowy na temat kart graficznych i tunerów telewizyjnych a także innych urządzeń przetwarzania wideo instalowanych w komputerach osobistych .Tutaj możecie zamieszczać testy z różnych portali dotyczące nowych modeli kart graficznych , testy tunerów , zapowiedzi nowych urządzeń , można także merytorycznie dyskutować na temat urządzeń , komentować je , zawierać wolne...
  • Karty graficzne
  • napisane 16 06 2008 19:29
  • Odpowiedzi: 106
  • Wyświetlenia: 32368

Grafika & Obraz w grach

Witam,1. na poczatek mój sprzęt:[log]Komputer: System operacyjny Microsoft Windows XP Professional Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 3 DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)Płyta główna: Typ...
  • Gry
  • napisane 31 03 2010 22:17
  • Odpowiedzi: 6
  • Wyświetlenia: 4428

Co zmienic w moim komputerze ?

Witam,Jestem fanem gier "Gothic" ostatnio wyszła 4 część.Grałem we wszystkie częsci tej gry i chodziły mi bez zarzutów, jedynie część trzecia mi się troche zacinała.Aktualnie posiadam Windowsa 7, nie ukrywam , że wolałbym Windowsa XP którego kiedyś miałem, ale jestem kompletnie zielony, a w sklepie komputerowym chcą aż 100 zł za przeinstalowanie systemu. Więc postanowiłem, że sam...

Wybór laptopa na co należy zwrócić uwagę

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze laptopa - lista wskazówek. Poniżej przygotowałem listę wskazówek przy wyborze laptopa w zależności od zastosowań: multimedia, gry, obróbka obrazu, biznes. Wielu użytkowników rezygnuje z komputera stacjonarnego na rzecz urządzeń mobilnych, jednak decydując się na ten krok musimy znaleźć uniwersalnego laptopa, który spełni nasze wymagania. Każdy komputer...

Jaka karta?

No więc tak :Ostatnio chciałbym kupić nową kartę graficzną, tylko nie moge znaleźć.Mój komputer :Komputer: System operacyjny Microsoft Windows XP Professional Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 2 DirectX 4.09.00.0904 (
  • Archiwum
  • napisane 25 01 2008 20:27
  • Odpowiedzi: 26
  • Wyświetlenia: 2531

HD4850 vs 9800GTX+

Wstęp.Witam.Chciałbym Wam przedstawić moją recenzję dwóch kart graficznych.Będzie to ATI HD4850 w wersji 512MB na pamięciach DDR3, firma ASUS z chłodzeniem Glaciator. Oraz Nvidia GeForce 9800GTX+ 512MB DDR3 od firmy ASUS z chłodzeniem Dark Knight. Obie karty pochodzą z tej samej półki cenowej i wydajnościowej. Miały premierę w ubiegłym roku. Wszyscy, którzy się interesują sprzętem wiedzą, że...

nowy bios/ RESET/ niebieski ekran / brak controlerów do chipsetu x48

Kupiłem nowego kompa, restetował się to zaczołem instalować sterowniki niby się troszkę ustabilizowało ale dalej od tak sobię się resetował(bez żadnego obciążenia specjalnego tak poprostu czy to przy wyłanczaniu gry , czy właczaniu przeglądarli czy poprostu pisaniu w notatniku ), posprawdzałem everestem temperaturki i oscylują od 35 C do 50 C, o zakurzeniu też nie ma mowy bo nówka komp,...
  • Archiwum
  • napisane 29 09 2008 11:12
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3159

Komputer się nie uruchamia/zawiesza

Jestem nowy więc witam wszystkich i przechodzę od razu do rzeczy.Otóż mój problem wygląda tak, co jakiś czas komputer sam mi się restaruje, najczęściej gdy gram w jakieś nowsze gry np. Call of Duty 4 i ustawiam wszystko co moge na full, wtedy wyskakuje mi BSOD ale bez żadnej informacji NIC sam blue screen.W...

[ster] Problem z znalezieniem i dospasowaniem sterowników

Witam. Jestem tutaj pierwszy raz. Wczoraj mojej dziewczynie postanowiłem postawić system na nowo, usunąłem partycje i utworzyłem je ponownie ponieważ partycja "C" zawierała 32GB i reszta przypadała na partycję "D" (80dysk) wszystko przebiegło cacy, zainstalowałem system XP Pro i po jego uruchomieniu chcąc przystąpić do instalacji sterowników od płyty głównej dowiedziałem...
  • Archiwum
  • napisane 04 07 2007 21:50
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 8408