Skocz do zawartości


nvidia geforce gt 540m

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: nvidia geforce gt 540m


Wybieramy karte graficzną w laptopie

Opis wydajności kart graficznych wbudowanych w laptopy. Aktualizacja Marzec 2017.Ranking kart graficznych do laptopaW DirectX 12.0 pod uwagę brana jest wydajność procesora w testach GPU.Pod uwagę brany jest: wynik 3D Mark, w nowszych kartach Heaven Dx11 benchmark oraz specyfikacja producenta. Jak czytać poniższą tabelkę:DirectX im nowszy tym więcej efektów będzie wstanie obsługiwać nasza...

Laptop 2000-2500

Acer Aspire 5750G (LX.RAZ0C.008):: ProcesorIntel Core i5-2410M 2.3 GHz:: ChipsetIntel HM65:: Pamięć4096 MB, Elpida DDR3-1333, 2x 2 GB, maks. 8 GB:: Karta grafikiNVIDIA GeForce GT 540M - 1024 MB, DDR3, dodatkowo Intel HD Graphics 3000, ForceWare 65.83:: Matryca15.6 cali 16:9,...

NVIDIA GeForce GT 540M jaką może mieć pamięć własną?

Czy karta graficzna NVIDIA GeForce GT 540M, może mieć pamięć własną 2gb, bo z tej aukcjihttp://allegro.pl/asus-k53sv-k53-i5-2410m-4gb-640gb-gt540-2gb-win7-i1632260107.htmlwynika, że tak, a na notebookcheckhttp://www.notebookcheck.pl/...
  • Karty graficzne
  • napisane 28 05 2011 22:20
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 8980

Jak odzyskać odinstalowane sterowniki karty graficznej?

Mój laptop to asus k53v z kartą graficzną nvida geforce gt 540m. Sterownik odinstalowałem przez menadżer urządzeń(nie przez programy, odinstaluj). Ściągałem sterowniki ze strony nvidi i nie mogłem zainstalować, dlatego usunąłem stary, bo myślałem, że pójdzie, ale po rozpoczęciu...
  • Karty graficzne
  • napisane 13 06 2011 22:19
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 22171

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na forum/testy oraz...

Pomoc w wyborze laptopa do battlefield 3

Nie wiem skąd czerpiesz wiedzę, ale na tej karcie nie pograsz komfortowo w Battlefield 3. Po drugie nie rozumiem po co to porównanie do PeCetowych karta graficznych, przecież 540M nie wiele przypomina pecetowe GT 545 np. przepustowość M-ki jest 128 bit. gdy gt545 ma już 196 bit. magistrale pamięci lub wyższe taktowanie.Masz testy użytkowników 3D Marka i...

Laptop do gier - zestaw

Witam!Zamierzam złożyć sobie laptopa do gier o następującej konfiguracji i chciałbym was prosić o opinie (szczególnie chodzi mi tu o grafike i kwestie chłodzenia). Ewentualnie o jakieś modele laptopów do gier w porównywalnych cenach (ok.650 funtów brytyjskich)Chassis & Display Optimus II: 15.6" Glossy Full HD LED Widescreen (1920x1080)Processor: Intel® Core™i5 Dual Core...

System nie widzi karty graficznej.

Witam mam problem z instalacją sterowników do nvidia geforce 540MMenedżer urządzeń nie widzi karty tak samo program driver max.Gdy próbowałem zainstalować najnowsze jak i trochę starsze sterowniki do tej karty ze strony producenta otrzymywałem informację, że sterownik graficzny...

Nie pokazuje mi panelu sterowania Nvidia

Witam, ostatnio grałem sobie w pewną gierkę i co jakiś czas miałem freezy 5-10s. Chciałem sobie poszperać w panelu sterowania karty graficznej i okazuje się że jej nie ma. Wszedłem w panel sterowania i wyszukałem "panelu sterowania nvidia". Kiedy klikam na ikonkę nic się dzieje. Możecie mi pomóc?Z góry dziękuję.Moja karta graficzna:
  • Karty graficzne
  • napisane 30 06 2016 22:18
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3042

Laptop za 1500

Mam do wyboru: i7-720QM 1.6 GHz, 6 MB cacheMobility Radeon Hd5850 1gbLubIntel Core i5 2430m, 2.40GHzNVIDIA GEFORCE GT 540M 2GBObie konfiguracje są z wyświetlaczem fullhd,8gb ramu.Laptopy używane.Oczywiście laptop do jakiś mało wymagający gier,filmów fullhd i zwykłej...

Ocena mojego zestawu do 5000zł 2014

Witam. Proszę o ocenę mojego zestawu. Jest to zestaw robiony z myślą o zielono czarnym designie. Miałem problem z płytą, ponieważ jedyna w moim budżecie to Gigabyte sniper, lecz nie współpracuje z haswell refresh. Szukałem również GTXa 770 z oryginalnym designem NVidii (titan cooler z napisem GEFORCE GTX), ale...

Grafika zaczęła zamulać po podłączeniu do TV.

WitamNie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale ten wydawał mi się najbardziej do tego przeznaczony.Mam dziwny problem z grafiką w moim laptopie.Otóż zachciało mi się pograć w Fife 12 na większym ekranie , tak więc podłączyłem laptopa do TV przez kabel HDMI i okazało się że gra zaczęła strasznie ciąć, myślałem że mam nawłączane syfu tak wiec uruchomiłem "menadżer zadań" i ku mojemu...

Wybór laptop Asus X53SV K53SV

Witam! Znalazłem w sieci Asusa X53SV K53SV w cenie 2999 zł. Co sądzicie o tym laptopie? A może polecilibyście coś lepszego w tej cenie?SPECYFIKACJA:Rodzina produktów X53 SVProcesor Intel Core i7-2630QM (Od 2.00 GHz do 2.90 GHz, 6 MB cache)Chipset Intel HM65 ExpressPamięć RAM 8192 MB (SODIMM DDRAM3, 1333 MHz, maksymalnie 8 GB)Ilość gniazd pamięci 2 (0 wolnych)Dysk twardy 750 GB SATA...

Asus U41SV zawiesza się

Witam,kupiłem sobie laptopa Asus U41SV i mam z nim problem. Był on bez systemu. Zainstalowałem na nim Win 7 pro 64bity. Problem jaki się pojawia to przy niektórych startach zawiesza się ekran ładowania windy i pokazują się poziome kolorowe paski. Co gorsza problem się nasila gdy próbuję zainstalować na nim sterowniki. Wtedy to zawiesza mi się on chwile po odpaleniu windowsa i pokazują się na...
  • Notebooki
  • napisane 04 06 2011 00:04
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 3148