Skocz do zawartości


nvidia geforce gt 315 m forum

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: nvidia geforce gt 315 m forum


[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

[Sprzedam] Komputer na częsci + monitor

WitamMam do sprzedania uszkodzony komputer.Uszkodzenie polega na tym ze przy starcie Piszczy Bios i nie wyświetla sie obraz na monitorze ( monitor sprawny w 100 % ) Wymieniłem nawet karte graficzna ale nie pomogło.. kolega mi powiedział ze to wina ramu.Komputer ma Nagrywarke DVD. Dysk 40 Gb . Monitor 17 " ETSSI Jest karta sieciowa.. Karta Graficzna Nvidia...
  • Archiwum
  • napisane 17 11 2007 17:38
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 817

[Sprzedam] Toshiba Satellite X200-253 LCD 17 cali.

Na sprzedaż wystawiam notebook TOSHIBA Satellite X200-253.Ekran LCD 17 cali. (Na dole strony pełna specyfikacja)CENA 1500złWysyłka kurierem 25zł.Notebook jest wstawiony na aukcji ,poniżej podaje link:http://allegro.pl/show_item.php?item=1944178037 (Proszę Administratora o nie kasowanie tematu w przypadku gdy na tym forum obowiązuje zakaz umieszczania...
  • Giełda
  • napisane 19 11 2011 13:13
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2789

OC Fail + CMOS checksum error + wyłączanie komputera

WItam serdecznie.Szukalem trochę czasu odpowiedzi w google, ale zaden temat nie dawal mi odpowiedzi moj problem.Wczoraj o 14 zostawilem komputer na 4 h wlaczony. Gdy wrocilem o 18 juz byl wylaczony, a przy próbie włączenia pojawił się jeden długi dzwiek gła systemowego. (podejrzewalem problem z kościami RAM lub grafiką, ale później to wykluczylem podlaczajac komponenty z innego...

[Sprzedam] Laptop + telefon + akcesoria = zestaw ASUS

Witam serdecznie. Na aukcji oferuję zestaw ASUS. http://allegro.pl/show_item.php?item=5817043911 Cena: Licytacja od 1550 zł bez ceny minimalnej. W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech.2. Mysz ASUS.3. Torba ASUS.4. Notebook ASUS VivoBook.5. Smartfon ASUS Zenfone 4.6. Clear Case - etui marki ASUS do smartfona ASUS Zenfone...
  • Giełda
  • napisane 24 11 2015 01:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1910

Sprzedam ASUS Zenfone 4 + ASUS VivoBook - Zestaw

Witam serdecznie. http://allegro.pl/asus-zenfone-4-asus-vivobook-zestaw-i5794191329.html Na aukcji oferuję zestaw ASUS. Gdyby kogoś interesował sam telefon lub sam laptop, to proszę pytać w prywatnej wiadomości. Cena: 1850 zł za cały zestaw W skład zestawu wchodzą: 1. Podkładka A4-Tech (X7-200MP).2. Mysz ASUS UX300 (90-XB2P00MU00000-).3. Torba ASUS...
  • Giełda
  • napisane 20 11 2015 17:36
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 2055

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? 2018 r.

Zestawienie polecanych laptopów. Ranking laptopów. Co warto kupić? Listopad 2018 r. Witajcie niestrudzeni poszukiwacze sprzętu. Chciałem Wam przedstawić comiesięczne zestawienie polecanych laptopów na listopad 2018 r., które skatalogowałem według cen oraz przeznaczenia modelu. Finalnie wybór należy oczywiście do mnie, lecz inspiracji dostarczają mi modele polecane na

Logi - Profilaktyczna kontrola

OTL Extras logfile created on: 2013-09-19 17:01:27 - Run 1OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0     Folder = F:\_-_Programy- Instalki_-_\OTL Program sprzątajacy logi64bit- Ultimate Edition Service Pack 1 (Version = 6.1.7601) - Type = NTWorkstationInternet Explorer (Version = 9.10.9200.16686)Locale: 00000415 | Country: Polska | Language: PLK | Date Format: yyyy-MM-dd8,00 Gb Total...

Twój pierwszy komputer - historia naszego PeCeta

Sentymentalny wątek na forum odnośnie naszych pierwszych zestawów komputerowych.Pierwszy komputer otrzymałem od wujka, bo wybierałem się do liceum informatycznego nie mając wielkiego pojęcia o komputerach Był to Pentium MMX 166 Mhz z kartą graficzną S3 z prymitywnie małym dyskiem na którym zawsze brakowało miejsca, W konfiguracji był Windows 98 i napęd...

GeForce 7900GTO

GeForce 7900GTO Przeglądając dział o kartach graficznych możemy natknąć się na wątek o kartach nVidia 7900 series. Jednak w nim brakuje opisu do dość ważnej karty z tej serii – 7900GTO. Zatem postanowiłem uzupełnić tą lukę i napisać co nieco o tej karcie oraz ją przedstawić. Specyfikacja - Procesor graficzny...
  • Archiwum
  • napisane 21 01 2007 12:18
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 7456

Zacinanie się komputera

Przypuszczam, że masz jakiegoś GeForce'a.Problem jest znany i nawet podobno do rozwiązania ;), chociaż nie jedna osoba przy tym osiwiała.Jak znajdę jakiś przydatny link to podeślę. Już mam:https://forums.geforce.com/default/topic/389688/geforce-drivers/

[Poradnik] Sterowniki kart graficznych + przydatne programy

Mogłem wcześniej umieścić tutaj mój poradnik jednak uznałem że zrobię to dopiero teraz - to nagroda dla tweaks za to że ktos się ruszył i zrobił wreszcie porządek z działem karty graficzne. Jestem autorem tego tekstu tak więc mam pełne prawo do zarządzania nim - niech to służy użytkownikom teraz i w przyszłości.Poradnik ten dotyczy pobierania jak i zapobieganiu problemom wynikłym ze złej...
  • Kosz
  • napisane 05 01 2009 14:31
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 11604

Windows XP wiesza się niespodziewanie

Witam wszystkich na forum Od kilku dni komputer zawiesza się niespodziewanie, przy przeglądaniu stron, a nawet po 2 godzinach nieużywania komputera od chwili jego włączenia. Najczęściej pomaga tylko restart. Kiedy udaje mi się otworzyć menadżer zadań, użycie procesora wynosi 100%, w pewnej chwili działało aż 177 procesów. Najczęściej mnożącymi się...

Kupno karty GeForce 9500

Witam . Jestem nowy na forum . Mam pytanie a nawet pytania a więc do rzeczy.1.Posiadam karte Asus EAH3450 i jestem z niej zadowolony , ale ona mi nie wystarcza , gdy pojawia sie nowa gra patrze na wymagania sprzetowe i zawsze tylko karta graficzna jest za slaba . Chcialbym kupic karte GeForce
  • Karty graficzne
  • napisane 06 02 2010 22:46
  • Odpowiedzi: 4
  • Wyświetlenia: 1722