Skocz do zawartości


nagrywarka lg gce 8527b

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: nagrywarka lg gce 8527b


[S] Barracuda 80GB, ddr 266, nagrywarka lg, nec, i inne

Witam jak w tytule do zaoferowania mam części jakie pozostały mi po komputerze:- Dysk twardy Seagate Barracuda 7200.7 80GB - nie posiada żadnych bad sectorów i innych ukrytych wad technicznych. Nigdy nie był rozkręcany ani naprawiany w idealnym stanie. - Cena 35złLink do zdjęć i do aukcjiSeagate Barracuda 7200.7 80GB Radom • Tablica.plSeagate Barracuda 7200.7 80GB (2964180930) - Allegro.pl -...
  • Giełda
  • napisane 26 01 2013 09:29
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3288

Techplanet - Zestawy Komputerowe Czerwiec 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Laptop do codzienniego użytku + gry [do ~2700]

A tak jeszcze w kontekście dysku i nagrywarki,  bo widziałem na allegro  kieszenie na dysk w miejsce nagrywarki w cenach 56-90 zł, a nawet fajnie by było mieć SSD ,  kieszenie na nagrywarki chyba też są ? (z tego co patrzę) tak żebym ją miał jeszcze do użytku na...

Od czego zacząć składać nowy komputer do gier posiadając część starych części.Pytania o procesor,kartę,pamięci.

Cześć.Zamierzam w przeciągu kilku miesięcy złożyć wydajny komputer do grania.CPU,MOBO i GPU nie będę wymieniał przynajmniej przez 5 lat.Cena nie jest zdefiniowana.Myślałem nad 4690K oraz GTX970.W tym wypadku budżet na pewno przekroczy 3 tys. zł.Ale nie to jest w tym momencie najważniejsze.Od czego zacząć składać nowy komputer?Posiadam stary, z którego mogę użyć jedynie HDD i

[2500-3000] sprzęt do grania

proszę o pomoc, wypadłem z rynku komputerowego i dosyć kiepsko stoję z aktualnymi częściami,a chciałbym kupić dobry komputer który za rok nie będzie trzeba wymieniać. Opłacalnie cenowo i skutecznie głównie do grania jak w temacie. mam takie warianty na dzień dzisiejszy, bliżej której strony patrzeć jeśli chodzi o cenę, części oraz osiągi:Obudowa Cooler Master RC-311B-SKN1 Czytnik Samsung...

Prośba o pomoc w podjęciu decyzji co do wyboru konfiguracji. [4500zł]

Witam.Postanowiłem zmienić komputer na nowy, sprzęt miałby posłużyć głównie do grania. Tym razem chciałbym kupić coś o naprawdę wydajnej konfiguracji, pozwalający grać premiery na pełnych detalach przez jakiś czas. Udałem się do sklepu komputerowego w swoim mieście (wole kupić na miejscu w sieci może i te 200 zł zaoszczędzę, ale później będę miał problem z gwarancją jak coś się stanie) i...

Problem ze sterownikami

Witam otóż ostatnio robiłem format mojego PC z Win 10 i nie mam moich sterowników od nagrywarki DVD oraz karty dźwiękowej. Jest problem taki, że nie moge znaleźć modelu nagrywarki a nazywa się ona lightscribe a karta dźwiękowa to Asus Headphone Amp & PCI 5.1 Audio Card.Za pomoc będę bardzo wdzięczny. Nie mogę...

Co wy polecacie

Cztery podzespoły w kompie są najważniejsze bo ich raczej się nie wymienia, płyta główna, zasilacz, dysk twardy, obudowa i plus monitor.Pamięć RAM, procesor CPU, karta graficzna, nagrywarka DVD to są detale które z czasem można wymienić na lepsze bardziej wydajniejsze.Co w laptopach jest to trochę problematyczne a jeśli tak to bardzo kosztowne jedyny plus...

Komputer + Monitor do 4200zł

Witam wszystkich.Mam do wydania 4200zł na komputer + monitor. Tutaj zestaw, który złożyłem z kolegą:RAM: http://www.x-kom.pl/p/156185-pamiec-ddr3-goodram-16gb-1600mhz-play-cl10-czerwone-2x8192.htmlObudowa: http://www.x-kom.pl/p/179348-obudowa-atx-btx-aerocool-strike-x-one-advanced-czarna-usb-30.htmlKarta Graficzna:...

[Sprzedam] Router TP-Link / płyta główna / nagr. DVD (ATA) / mon. CRT (17'') / gry, płyty, książki / Sempron 2400+ / RAM 512MB DDR400 / went. Tacens Pro / kable

Witam. W tym temacie mam do zaoferowania następujące przedmioty:1. Działający przewodowy router TP-Link TL-R402M (10 zł + KW) Stan wizualny 9/10, ma drobne zabrudzenia na górze. W komplecie zasilacz, oryginalna instrukcja (kiedyś wylała się na nią woda, więc jest trochę... pomięta, czy jak to określić) i oryginalne pudełko (stan wizualny 7/10). Router działa, rzadko kiedy zrywa...
  • Giełda
  • napisane 17 08 2014 00:04
  • Odpowiedzi: 2
  • Wyświetlenia: 2011

Zestaw komputerowy do oceny (~2500zł)

WitamOstatnio myślałem nad kupnem nowego komputera.Komputera używam głównie do gier i Internetu... Chciałbym aby najnowsze tytuły gier chodziły na jak najwyższych parametrach.Po obejrzeniu paru zestawów komputerowych, postanowiłem sam jakiś ułożyć.I oto on:Pamięć: Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHzChłodzenie: CPU SilentiumPC Spartan Pro (HE924)Karta graficzna: MSI GeForce GTX 760...

Złożenie Komputera do 1500zł na rok 2014 do Minecraft i CS

Cena bez nagrywarki DVD a z nagrywarką wychodzi 1536,90 zł NAGRYWARKA DVD 24x SAMSUNG SH-224DB + KABEL SATA----57,99 zł

Windows XP się ładuje i po chwili wyłącza.

Faktycznie to są ojawy jak by do taśmy z nagrywarką było coś jeszcze podłączone.I przyjżałem się filmowi i zrób tak, przepnij nagrywarkę LG na poz.1 w pierwszym kanale i ustaw zworke na master.a te urządzonko (podejżewam że jest to dysk HHD przepnij do kanału drugiego i przepnij zworkę na slawe. O ile instalowałeś...
  • Windows XP
  • napisane 26 02 2014 23:19
  • Odpowiedzi: 17
  • Wyświetlenia: 6496