Skocz do zawartości


n900

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: n900


Nokie-super telefony czy kiepskie?

Apropo Debiana na N900: to możliwe i byłby w pełni funkcjonalny bo Maemo tak jak już Wujek Celdur wspomniał to Linux oparty na Debianie. A na wagę nie narzekaj bo N900 był projektowany bardziej jako przenośny komputerek niż telefon pierwsze wydania Maemo nie...

Router ADSL pod Internet Orange

Za takie pieniądze... Stary, DGN2200 kosztuje poniżej 200zł :)To musi chodzić i to będzie Mercedes... albo przynajmniej powinien być bo jak się czyta opinie chociazby na porównywarkach to jednak sporo psioczenia i to takiego technicznego że wymaga jednak sporej wiedzy z zakresu sieci żeby go ogarnąć...Na morelach to samo,...

[SPRZEDAM]Oryginalny Iphone 3GS 32 GB 1049,99 Sony Ericsson C905 299zł!

Jako nieliczni mamy towar w doskonałych cenach, telephony oryginalne i 100% NOWEAPPLE IPHONE 3GS 32 GB: Nowy Oryginalny Apple iPhone 3GS 32GB Gwar. 24 mc 1049,99zł http://allegro.pl/li...p?us_id=7071474Sony Ericsson: http://allegro.pl/li...p?us_id=7071474Sony Ericsson GOLD C905 WIFI 100% ORG PL MENUSONY ERICSSON X10 MINI PRO. GWAR. 24 MIES. NOWE!Sony Ericsson W995 100% oryginał!...
  • Giełda
  • napisane 13 07 2012 15:50
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4386

Komputer do obróbki video w granicach 6000zł.

Witam. Przymierzam się do złożenia zestawu. Komputer będzie służył w głównej mierze do edycji wideo (HD, 4K). Chciałbym zrobić z niego "mini render farmę" aby odciążyć swojego laptopa. Przez 99% czasu korzystam z pakietu Adobe (głównie Premiere CC) oraz AVID. Na szybko złożyłem coś takiego. Mobo: GigabyteGA-Z97X-UD3H-BK (Black Edition) Motherboard Core i7/i5/i3 LGA1150Intel Z97 Express...

Tablet Lenovo Yoga Tab obciąża sieć

Gdzie to mogę sprawdzić /zmienić? Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tablet Lenovo Yoga Tab obciąża sieć

Posiadam Internet stacjonarny w domu od usługodawcy Orange. Internet udostępnia po wifi router tp-linka. W przypadku połączenia z siecią komputera i tablet yoga tab mam problem z internetem. Jest połączenie ale nie można przeglądać stron gdyż wszystko bardzo długo się otwiera. Wyłączam tablet i wszystko jest ok. W czym tkwi problem?Wysłane z mojego SM-N9005...

Komputer się wyłącza przy pierwszym starcie

Od jakiegoś czasu mam następujący problem. Po całkowitym wyłączeniu laptopa i włączeniu go komputer wyłącza sie po pokazaniu się logo Windows. Przy drugim uruchomieniu system startuje normalnie. System to Windows 10 a sprzęt to laptop dell. Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  • Windows 10
  • napisane 10 12 2015 22:05
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2395

wybór smartfona

Z tych bardziej mocniejszych smartfonów, na których pojdą właściwie wszystkie gierki to stawiałbym raczej na: - Samsung Galaxy Note 3 N9005;- Samsung Galaxy S5 G900F;- Nokia Lumia 1520; Szczególnie ta ostatnia jest chyba najbardziej wypasiona z wymienionych telefonów. Można sięo tym przekonać wchodząc na tą specyfikację techniczną:...

Co sądzicie o tym adapterze ? Czy warto zmienić ?

Posiadam TPLink TL-WN321G Wireless 54G USB Adapter czy warto go zmienić na TP-LINK TL-WDN4800 Dual Band Wireless N900

Odblokowanie Portu - Bit Comet

Witam ;) Otóż mój problem jest taki, że mam zablokowane porty w  bit comecie i nie zabardzo wiem jak zrobic zeby je odblokować ;/wiem ze trzeba gdzies pogrzebac w konfiguracjach routera bądz firewalla ale nie mam bladego pojęcia gdzie ;/ mój router to : WD MY NET N900

Praca dla każdego, bardzo dobre zarobki, 100% legalne+umowa

OFERTA:Męczy cię praca za 1200 zł/netto na etacie?Zacznij współpracę z firmą ELEKTROBAJER siedziba Livingston ulica: Lanark Avenue.Poszukujemy osób które chcą prowadzić swój własny biznes, na który nie potrzebują żadnych wkładów finansowych.Szkolenia jak i wsparcie techinczne otrzymują państwo od naszej firmy zupełnie za darmo.Na czym polega współpraca?Prowadzenie własnego sklepu internetowego...
  • Ogłoszenia
  • napisane 28 08 2012 21:52
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 4273

Który router: EA4500 Dual-Band N900 czy WNDR4000 do neostrady?

Witam,kupuje nowy router, zastanawiam się nad bardzo wydajnym LINKSYS bądź też NETGEAR i możecie mi powiedzieć co to jest Dual-Band N?A jeżeli chodzi o sam sprzęt, to który wybrać:The Linksys EA4500 Dual-Band N900 Router will help you Create a Top Performance Wireless Network in just a few stepsWNDR4000Wiem że obydwa drogie ale własnie nad takim sprzętem...

Opinie - NetGear WNDR3800

Ahoj, na szybko. Router jest git, można rozważyć kupno wndr3800 i 3700, zależnie od przewidywanych obciążeń i ilości operacji, którym podołać będzie musiał router.Polecam teścik:http://www.dobreprogramy.pl/Netgear-N900-bezprzewodowy-router-dla-bardzo-wymagajacych,Lab,27988.html

Nokie-super telefony czy kiepskie?

A od Srajfona znacznie lepszy jest HTC HD2, który waży 157 gramów.Nokia N900 to świetny telefon.