Skocz do zawartości


laptop 1000zł

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: laptop 1000zł


używany laptop + nowa bateria + ups ? nie za mocny ale długi czas pracy

Witam, Potrzebuje laptopa sam nie bardzo wiem co chce. Zwracam się do was z prośbą o rzucenie nazw kilku lub kilkunastu modeli modeli ( z dokładną ich konfiguracją bo czasem jest jeden model i jeszcze kilka konfiguracji).Na laptopie będzie zainstalowany debian + fluxbox lub freeBSD + fluxbox pisze bo wiadomo...

Jakiego laptopa lepiej zakupic?

Witam. Mam zamiar kupić sobie laptopa, nie mam zbyt wiele pieniędzy(1800) ale mam możliwość kupna laptopa w usa. Około 1000zł mniej niż u nas. Widziałem wiele ciekawych laptopów(2rdzeniowe procki około 2ghz, 1 lub 2 gb ramu, duży dysk) lecz...
  • Archiwum
  • napisane 14 11 2006 22:13
  • Odpowiedzi: 723
  • Wyświetlenia: 109741

Kupić laptop nowy za 1000zł czy używany za 300zł?

Athlon obecnie nie nadaje się już do niczego. Celeron-N to procesory dedykowane do tabletów oraz TV Boxów, więc wydajność też jest niewielka. Jak już musi być koniecznie tanio, to weź chociaż 4-rdzeniowego Pentiuma-N: http://www.x-kom.pl/p/291152-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3700-4gb-500-win8.htmlAlbo jakąś używaną biznesówkę typu Dell...

Asus K50IJ T4200, HDD 250GB, Ram 2GB, Windows 7 (x64), BCM, Torba - ALLEGRO

Asus K50IJSpecyfikacja:Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHzPamiec (RAM): 2,00 GB DDR2 800 MHz SDRAM ,1 x SODIMM socket pozwalajace na rozszerzenie pamieci do 8GB SDRAMDysk twardy: 250 GB 5400rpm (wykrywalne 224 GB)Przekatna wyswietlacza: 15,6" HD (1366x768)Panel LCD: podswietlenie LED,Color-Shine (Blyszczacy),Technologia Asus Splendid Video IntelligentKarta graficzna: Intel® GMA...
  • Giełda
  • napisane 18 06 2013 15:44
  • Odpowiedzi: 1
  • Wyświetlenia: 1418

[R558UQ] Nowy laptop prosto ze sklepu chodzi koszmarnie wolno

Jakiś czas temu kupiłem siostrze laptopa ASUS R558UQ-DM513D. Od samego początku bardzo wolno chodził. System ładował się długo, aplikacje ładowały się długo, nawet na menu start trzeba było czekać 2 sekundy, zanim się pojawiło, podobnież okno mój komputer, panel sterowania, menu kontekstowe itp. Wysłałem go więc na gwarancję do serwisu z podejrzeniem...
  • Notebooki
  • napisane 17 07 2018 14:56
  • Odpowiedzi: 3
  • Wyświetlenia: 1817

Kupić laptop nowy za 1000zł czy używany za 300zł?

Używany za 1000zł (serie biznesowe) za 300 to sobie nawet tabletu nie kupisz. Polecane laptopy poleasingowe na 2016

Nowy laptop do 1000 do filmow i internetu

Witam, poszukuje laptopa do max 1000zł. Laptop będzie używany do przeglądania zdjęć, internetu i filmów. Wymagania to ekran minimum ~15cali i żeby chodził jak najpłynniej. Gry nie będą odpalane więc pod tym względem nie patrzcie ,ale zależy mi żeby jak najmniej mulił w tej...

Notebook do 2000zł

Ciężko będzie składaka kupić do GTA za te pieniądze a ty wymagasz laptopa? Najprościej to chyba będzie kupić PS4 i  najtańszego laptopa do internetu za 1000zł

jaki procesor do acer aspire 5532.

Masz socket S1 (S1g1) więc poszukaj wydajniejszych CPU od obecnego Athlona. Najszybszy to Turion 64 X2 TL-68 ale ma 2x większe TDP więc nie wiem jak układ chłodzenia sobie z tym poradzi, wiele osób po przesiadce miały problemy z przegrzewaniem, restartami i uszkodzeniem procesora. Te procesory to seria K8 produkowana w starym procesie 65nm więc wydzielają ogromne ilości ciepła.Dałbym...
  • Procesory
  • napisane 15 03 2014 21:33
  • Odpowiedzi: 18
  • Wyświetlenia: 7780

Laptop używany (może być nowy jeśli okazja) do gier i internetu max 1000zł

Witam,Szukam używanego laptopa do 1000zł do gry League of Legends i DOTA2. Tak, żeby było normalne fpsy a nie spadające do 30.Dzisiaj przeglądalem laptopy i5 ale nie wiem, który wybrać. Macie coś sprawdzonego?Dziękuję z gory P.S jestem zielony w sprzętach.

Laptop w miare dobry do gier 2000zł

Rozumiem że najniższe detale w tych grach cię urządzają ? Musi być laptop ? Stacjonarny za 1000zł będzie tak samo wydajny co laptop za 2000.

Karta dźwiękowa do 350zł, słuchawki do gier do 500zł i mikrofon do Let's Play

Cześć,to mój peirwszy post na forum więc witam was wszystkich!Przymierzam się do kupna słuchawek gamingowych. Zależy mi na tym by były to słychawki zakrywające całe ucho, jednak nie chcę by mocno wytłumialy dźwięki z otoczenia, ponieważ chcę słyszeć co mówię do mikrofonu.Mikrofon zależy mi na tym żeby był mały, więc budżet nie ograniczony. Myślałem nad Samson GoMic. Nie słyszę praktycznie...

matryca do laptopa toshiba satellite L755 11V - jaki będzie jej koszt?

Po zalaniu wodą mineralną w żadnym razie nie wolno włączać laptopa tak szybko - powinno się go zostawić z odłączoną baterią na tydzień w worku z.. ryżem, który znakomicie chłonie wilgoć. Postąpiłaś nierozstropnie i masz efekt. Sympony wskazują na uszkodzoną płytę główną, matrycę(elektronikę pewnie) i klawiaturę. Koszt wymiany może sięgać 800-

Koszta wymiany dysku twardego w NTT Corino 609I

Witam!Mam laptopa Notebook NTT Corrino 609I ( http://www.ntt.pl/in...php?c=949&l=pl& - więcej informacji.)Został zalany, był w serwisie i powiedzieli że to dysk twardy a wymiana go kosztuje 1000zł.Było to rok temu. Wie ktoś, ile teraz kosztowała by naprawa ?A...
  • Notebooki
  • napisane 08 01 2010 15:35
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 3195