Skocz do zawartości


jaki dysk samsung r780

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: jaki dysk samsung r780


Jak radzić sobie z dyskiem ?

Jak radzić sobie z dyskiem ?WstępDyski jako urządzenia mające umożliwić nam zapis, przechowywanie i odczyt danych którymi obracamy w codziennym życiu, mają niezwykle ważne znaczenie. W dzisiejszym świecie bez nich nie bylibyśmy stanie pracować, bawić się ani przetwarzać informacji. Warto więc zastanowić...

[FAQ] POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE od 1500zł do 7500zł

WITAMYOTO POLECANE ZESTAWY KOMPUTEROWE W OKREŚLONYCH PRZEDZIAŁACH CENOWYCHZestawy przystosowane są do różnych zastosowań. Wszystko jest odpowiednio dobrane pod względem cena/wydajność. Wszystkie zestawy posiadają markowe zasilacze , a nie no-name tak jak większość szrotu z allegro i marketów. Wszystkie zestawy zapewniają także późniejszą rozbudowę. Wszystkie zestawy nadają się do OC...

Poradnik dla kupującego dysk

W tym artykule napiszę trochę o dyskach twardych,czyli jaki dysk wybrać,na co spoglądać przy zakupie i wiele innych porad.Jak część osób wie to nie tylko procesor i ram odpowiada za szybkość naszego komputera ale bardzo ważną rolę odgrywa dysk...

Techplanet - Zestawy Komputerowe Kwiecień 2013 (TOP)

Biorąc pod uwagę dużą ilość dostępnych podzespołów zdajemy sobie sprawę z trudności złożenia odpowiedniego zestawu komputerowego. Przygotowaliśmy dla Państwa najbardziej optymalne zestawy komputerowe, biorąc pod uwagę stosunek wydajności do ceny, oraz stabilność całego zestawu – tak, aby raz kupiony komputer służył wiele lat ! Prezentowane przez nas rozwiązania można oczywiście w dowolny...

Logi - Powolne działanie systemu, wariująca stacja dyskietek

Witam, jakiś czas temu mój komp zaczął nieco mulić, dodatkowo wariuje stacja dyskietek - wydaje co chwilę odgłosy jakby czytała dyskietkę, mruga lampka. Sprawdziłem wcześniej logi z HijackThis i podejrzanie wygląda plik/proces algv.exeDodam tez, ze moj antywirus (AVG) nic nie...

Samsung SM951 256GB SSD pod M.2 - problem

Cześć,Mam problem i już nie wiem, jak to ugryźć. Przyszedł do mnie komputer złożony w Morele. W komputerze jest SSD pod M.2 - Dysk SSD Samsung 256GB PCIe 3.0 (MZHPV256HDGL-00000) - na którym chciałabym zainstalować system. W komputerze jest też drugi SSD, standardowy - Dysk...

Poradnik dla kupującego dysk

to ze napisalem, ze "przeniosl" wcale nie oznacza, ze nie za pieniadze - to ustalilem juz wczesniejbyla to odpowiedz na to, jak to napisales, ze Samsung sie okazyjnie sprzedal, bo bedzie dostarczal mu Seagate dyski - nie, jest wrecz odwrotnie, Samsung odsprzedal dzial...

Poradnik dla kupującego dysk

Mnie bardziej ciekawy jak będzie wyglądało dostarczanie dysków Segate dla Samsung-a. Bo jak już pisałem mam kilka nowych dysków firmy Segate które mają charakterystyczny wygląd ala Samsung.podejrzewam, ze tak samo lub podobnie jak Hitachi...

lepiej kupić 12 GB RAM czy dysk SSD - GRY !

Mam dylemat. Otóż niedawno Intel zapewniał, że dyski SSD poprawiają płynność rozgrywki. Moje pytanie jest takie:Czy mniejsze spadki FPS oraz większą płynność podczas gry zaobserwujemy mając grę zainstalowaną na dysku SSD i mając 4 GB...
  • Pamięci RAM
  • napisane 27 02 2011 22:41
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 26912

HDD Seagate Expansion STBV2000200 - przestał być widoczny

Proszę o pomoc koledzy, Posiadam Dysk twardy 2TB Seagate Expansion STBV2000200Jest to dysk z w kieszeni 3.5" , zasilacz + usb 3.Jest to dysk bez Windowsa podłączony do komputera poprzez usb3 zawiera kopie zapasowe, filmy, gry itp (nie podzielony na partycję). Raczej cały...

Zakup HDD za ok 200 zł :) Serial ATA

Ja od naprawdę wielu lat utrzymuje serwer w którym zawsze było przynajmniej 9 dysków.Samsung-i SpinPoint zawsze przeżywały najdłużej od czasów niektóre dyski z serii SV SN (40-160GB) przeżyły prawie 10 latSeagate...

Pomoc w wyborze zestaw do 1390zl

Witam mam do Wydania 1390zl max. Podam 7~~ informacji o kazdym komputerze ktorym sie zainteresowalem... Nie jestem jakims znawca, ale czas przyszedl by zmienic kompa. bo ten ktory obecnie mam ma 11 lat dziwne ze wytrzymal do dnia dzisiejszego do kazdego +okablowanie+obudowa+karta sieciowa+muzyczna+sterownikiO to moje propozycje:1:*Płyta główna ASUS...

Poradnik dla kupującego dysk

Z tego linku który dałeś piszę że się jednak sprzedał, nie przeniósł, na dodatek wcale nie tanio.Cześć w gotówce, część w sprzęcie jaki musi dostarczyć firmie Samsung i tu pytanie jak ten sprzęt będzie się nazywał.to ze napisalem, ze "przeniosl" wcale nie oznacza, ze nie za pieniadze - to ustalilem juz...

Nowy laptop zamula samsung NP550P5C

Witam, kupiłem jakiś czas temu nowego laptopa i niestety często zamula. Głównie problemem może być dysk twardy. Jak odpalam jakiś program, to często jest tak, że muszę czekać kilka sekund żeby w ogóle zareagował. Zauważyłem, że praca dysku...
  • Notebooki
  • napisane 06 06 2013 10:53
  • Odpowiedzi: 10
  • Wyświetlenia: 4463