Skocz do zawartości


j315w

Wyniki znalezione na www.forum.tweaks.pl: j315w


Zamienniki tuszy Brother LC 985

Witam. Chcę kupić drukarkę Brothera DPD-J515W, która chodzi na tusz podany w temacie i zastanawiam się jakie zamienniki byłyby do niej najlepsze. Na Allegro znalazłem imponujący zestaw 10 tuszy "0x TUSZ BROTHER DCP-J125 DCP-J315W DCP-J515W 985" http://allegro.pl/10x-tusz-brother-dcp-j125-dcp-...

Tanie urządzenie wielofunkcyjne tanie zmieniki tuszy

Witam potrzebuje tanie urządzanie wielofunkcyjne koszt jak najtańsze a dobre. Tusze nalepiwszy z wbudowanymi głowicami tak jak w HP bo można je w każdej chwili odetkać ciepła wada.Miałem epsona stylus 4450 i dcp-j315w i w epsonie po 3 latach głowice zaschły i do wyrzucania drukarka a w dcp-j315w po 2 latach żółty...

Tanie urządzenie wielofunkcyjne tanie zmieniki tuszy

Witam potrzebuje tanie urządzanie wielofunkcyjne koszt jak najtańsze a dobre. Tusze nalepiwszy z wbudowanymi głowicami tak jak w HP bo można je w każdej chwili odetkać ciepła wada.Miałem epsona stylus 4450 i dcp-j315w i w epsonie po 3 latach głowice zaschły i do wyrzucania drukarka a w dcp-j315w po 2 latach żółty...

Drukarka dla studenta

siemano, laserówka opłaca się tylko jeśli będziesz czarno-białe wydruki robić , ale zawsze warto mieć pod ręką kolor- chociążby po to, by wydrukować CV. Więc masz do wyboru - ---Brother DCP-J140W ,np, za 285zł - u producenta inksystem.pl - drukarka mała, niezawodna i niedroga w eksploatacji, posiada wifi, cicha. Nie wydasz więcej , niż korzystając laserówką. Możesz do drukarki CISS kupić- z...

Drukarka do 300zł

Sprecyzuj pojęcie tani tusz. Interesują Cię tusze po parę zł czyli zamienniki czy względnie najtańsze oryginały (tu musisz się liczyć z wydatkiem rzędu 30-40 zł za szt.)Co do zamienników to możesz zainteresować się ofertą urządzeń Brother. W okolicach 300 zł masz nowy model DCP-J315W do którego można dokupić już zamienniki w rozsądnych cenach...

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

Drukarkę Brother DCP-J315W mam już z 5 miesięcy: ładnie drukuje kolory a druk jest dosyć szybki (no i łatwa konfiguracja wi-fi). Trzeba jednak uczciwie przyznać, że skaner dość długo skanuje a urzadzenie trochę głośno chodzi ale ostatecznie to nie są aż tak wielkie wady. Co do tanich zamienników to są dostępne chociażby na allegro

Urządzenie wielofunkcyjne ~500zł

Z tej dolnej półki to celowałbym bardziej w urządzenia Brother a dopiero później w HP.Jeżeli chodzi o Brother to ten posiada całą serią całkie przyzwoitych modeli urządzeń wielofunkcyjnych:- DCP-j315W czy DCP-J105 - i stawiałbym właśnie na jeden z tych dwóch, bo mam dobre z nimi doświadczenia.HP są zwykle tańsze, ale posiadają droższe materiały...

jaka drukarka z tanimi tuszami?

Ja mam od kilku lat brothera DCP-J315W na wifi, kupuję zamienniki tb print po 12 zł za sztukę ;)

Urządzenie wielofunkcyjne HP do 450 zł

jak używałeś brothera to czemu chcesz przeskoczyc na hp?najbardziej ekonomiczny byłby właśnie jakis brother np. DCP-195C lub DCP-J315W

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

...a czy model Brother DCP-J525W szybciej i lepiej drukuje i skanuje od DCP-J315W, czy różni się tylko dotykowym wyświetlaczem ?

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

Posiadam Brother DCP-J315W - podłączona przez wifi. Jakość wydruku jest dobra. Drukuje średnio szybko. Gdy jest np. dużo obrazków to trochę to trwa. Od kupna 6 miesięcy temu nie zdarzyła i się żadna awaria. Zamienniki kosztują średnio 13 złoty - na pełny zestaw składają się 4 tusze czyli 52 zł. Tusze starczają na długo u mnie a zdarza się...

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J315W czy Canon PIXMA MG5350

Mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne do użytku domowego do 350zł, które posiada wifi i prawdopodobnie wybiorę jedną z poniższych:Brother DCP-J315WCanon PIXMA MG5350Tylko teraz potrzebuję fachowej pomocy osób posiadających te urządzenia o wszystkie za i przeciw w następujących kwestiach:szybkość i jakość wydruku (specyfikacje maszyn znam, chodzi o to...

[Kupię] drukarkę 3w1 Brother DCP-J315W

Kupię drukarkę 3w1 Brother DCP-J315W do 250zł najlepiej jeszcze na gwarancji :) 
  • Giełda
  • napisane 26 08 2013 00:14
  • Odpowiedzi: 0
  • Wyświetlenia: 2889

[problem] jak uruchomić bufor wydruku w Windows7

Na laptopie z windows 7 ultimate zainstalowałem z płytki całe oprogramowanie do drukarki Brother DCP-J315W zaznaczyłem aby laptop łączył się z drukarką poprzez wifi przez ruter.Niestety nie jestem w stanie nic wydrukować ponieważ jak chcę cos drukować to najpierw dostaje komunikat że mam wybrać lub dodać drukarkę ,kiedy chcę ją dodać to z kolei...
  • Windows 7
  • napisane 30 10 2012 16:16
  • Odpowiedzi: 7
  • Wyświetlenia: 27014